Biuletyn Instruktażowy Dewalt Dw998

Biuletyn Instruktażowy Dewalt DW998 to przydatne narzędzie, które pomaga użytkownikom w optymalnym wykorzystaniu sprzętu Dewalt. Biuletyn Instruktażowy zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące obsługi urządzenia, w tym informacje o tym, jak bezpiecznie użytkować narzędzia, a także jak je konserwować i korzystać z nich w optymalny sposób. Zawiera również informacje na temat różnych narzędzi i akcesoriów dołączonych do urządzenia, w tym informacje na temat wymagań co do zasilania i poziomu hałasu. Biuletyn Instruktażowy Dewalt DW998 to świetne narzędzie dla osób, które chcą korzystać z urządzenia Dewalt w sposób bezpieczny i efektywny.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn Instruktażowy Dewalt Dw998

 • Zdjęcie oferty: WIERTARKO-WKRĘTARKA DEWALT DW998 18V z USA

O przedmiocie

WIERTARKO-WKRĘTARKA DEWALT DW998 18V z USA

Stan:
Po naładowaniu akumulatora wkrętarka działa.
Dokładny stan wkrętarki i akumulatorów nieznany.
Sprzedaję jako uszkodzone.

W ZESTAWIE:

Wkrętarka DW998
2 X AKUMULATOR 18V
ŁADOWARKA DW 9116 120v
WALIZKA

 • Stan: Używany Marka: DeWaltZasilanie: akumulatorowe

Inne ogłoszenia sprzedającego

Zobacz wszystkie

100 zł 2018 radar FN 1315131 UNC

-12%399, 00 zł

Kup teraz

349 zł

 • Często sprzedaje

  Supraśl

  Oryginalne pamiątki z Chin

  -64%500, 00 zł179

  BLAUPUNKT BAMBERG SQR 05 80 lata XX w. vintage

  Licytacja

  499

  0 osób licytuje

 • Inne ogłoszenia sprzedającegoChcesz kupić więcej z jedną dostawą?Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
   Dom i OgródNarzędziaWkrętarki

   Rejestracja produktu

   Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

   Naprawy i części zamienne

   Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

   Serwis DEWALT

   Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

   Informacje o gwarancji

   Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

   Informacje O Produkcie

    Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

    XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

    Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

    Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

    Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

    Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

    Gwarancja

     Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

     Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

     Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

     Serwis I Informacje Techniczne

      Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

      Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

      Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

      Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

      ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

      Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

     Biuletyn Instruktażowy Dewalt Dw998

     Bezpośredni link do pobrania Biuletyn Instruktażowy Dewalt Dw998

     Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

     Ostatnia aktualizacja Biuletyn Instruktażowy Dewalt Dw998