Informacje Electrolux Ebe5100

Electrolux EBE5100 to niezawodny sprzęt do czyszczenia wody, wykonany w nowoczesnej technologii. Jest wyposażony w wymiennik ciepła, który umożliwia uzyskanie optymalnej jakości wody poprzez zmniejszenie zawartości chloru i twardości. Posiada również system filtracji wody, który usuwa wszelkie zanieczyszczenia i zapewnia czystą wodę. Dodatkowo, system monitorowania pracy urządzenia pozwala na szybkie i skuteczne dostosowanie parametrów do indywidualnych potrzeb użytkownika. Urządzenie Electrolux EBE5100 to świetny wybór dla osób szukających wysokiej jakości sprzętu do czyszczenia wody.

Ostatnia aktualizacja: Informacje Electrolux Ebe5100

Historia firmy Electrolux w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe.

Jednak w przeciągu ostatnich dziesięciu lat, Polska stała się kluczowym punktem na mapie rozwoju firmy. I to nie tylko ze względu na duży, stale rosnący potencjał naszego rynku, lecz przede wszystkim ze względu na atrakcyjne warunki do inwestycji.

Położenie geograficzne w środku Europy, silne zaplecze kadry inżynierskiej, dobry poziom kwalifikacji pracowników produkcyjnych, stale ulepszana infrastruktura i zaangażowanie władz lokalnych sprawiły, że spośród wielu, ubiegających się o inwestycje lokalizacji, Electrolux wybrał nasz kraj, by tu zbudować swoje cztery nowoczesne fabryki – w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy.

Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie.

Łączna wartość inwestycji Electrolux w Polsce wyniosła ponad 132 miliony Euro.

Firma stworzyła około 6 000 nowych miejsc pracy.

Nasze Oddziały:
  • Fabryka Suszarek Electrolux w Siewierzu
  • Fabryka Zmywarek Electrolux w Żarowie
  • Fabryka Pralek Electrolux w Oławie
  • Fabryka Kuchenek Electrolux w Świdnicy
  • Globalne Centrum Usług Finansowo – Księgowych Electrolux w Krakowie
  • Centrala Handlowa na Europę Centralną i Wschodnią Electrolux w Warszawie
  • Supply Chain w Oławie

Wizyty serwisowe

W przypadku awarii urządzenia rekomendujemy kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu weryfikacji czy problem można rozwiązać bez udziału oraz wizyty pracownika serwisu. 

Informujemy jednocześnie, iż nasze serwisy pracują w pełnym zakresie (lecz mogą występować okresowe wydłużenia terminów wizyt serwisowych), a umawianie wizyt jest możliwe za pośrednictwem naszej Infolinii.

Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, że jeżeli przebywają Państwo obecnie na kwarantannie lub w ciągu ostatnich 14 dni mieliście Państwo kontakt z osobami zakażonymi lub występują u Państwa lub u członków Państwa rodziny objawy przeziębienia lub grypy, wysoka temperatura ciała lub trudności w oddychaniu, uprzejmie prosimy o zaniechanie rezerwacji wizyty serwisowej co najmniej 7 dni od czasu ustąpienia wszystkich objawów, jak również do czasu końca kwarantanny.

Jeżeli wizyta serwisowa została już umówiona uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu przełożenia jej terminu.

W celu ochrony zdrowia i zapewnienia bezpieczeństwa naszych pracowników, wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności, których należy przestrzegać podczas wizyty zarówno u Państwa w domu, jak i w siedzibie serwisu. Pracownicy serwisu powinni unikać bezpośredniego kontaktu z klientami (np. uścisku dłoni na przywitanie), nosić maski ochronne na twarzy i mieć możliwość zadać dodatkowe pytania dotyczące zdrowia Klienta (w tym zaproponować zmianę terminu wizyty).

Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie.

Promocja!

Kup wybrany sprzęt dużego AGD,
a my zapłacimy Twoje rachunki.

Dowiedz się więcej

Zaoszczędź nawet 25% na wybranym sprzęcie AGD.

Zasady promocji

i drugi wybrany produkt.

ODBIERZ robot planetarny w prezencie.

Sprawdź szczegóły promocji

Szuflada UniversalDose

Umożliwia umieszczenie każdego rodzaju detergentu, również kapsułki.

Przełam schemat

Dowiedz się więcej

Wejdź do wirtualnej kuchni Electrolux!

Poznaj pełną gamę urządzeń do Twojej nowej kuchni.

Promocje

Weź udział w naszych promocjach

Promocje na wybrane produkty. Nasz upominek dla Ciebie. pl/mypages/register-a-product/" data-gtm-id="pap____promotions-and-offers">Zarejestruj produktOdbierz kod rabatowy

Rejestrując urządzenie Electrolux możesz otrzymać kod rabatowy. pl/vacuums-home-comfort/air-comfort/air-purifiers/? page=1" data-gtm-id="pap____the-air-purifier-pure-a9, -against-pollen">Oczyszczacze powietrza Pure A9

Uwolnij dom od smogu i zanieczyszczeń.

Szukasz części zamiennych i akcesoriów?

Sprawdż naszą ofertę. pl/support/onboarding-steam-ovens/" data-gtm-id="pap____discover-the-world-of-steam">Odkryj świat pary800 FlexiBridge® + eXTractorWolność w kuchni – uwolnij przestrzeń bez ograniczeń

Zainstaluj wyciąg w dowolnym miejscu — nie ma konieczności montowania okapu wiszącego nad płytą.

Poznaj naszą ofertę

Piekarniki

Pralki

Płyty do zabudowy

Zmywarki

Odkurzacze tradycyjne workowe

Suszarki

Okapy

Lodówki

Pralko-suszarki

Oczyszczacze powietrza

Odkurzacze bezprzewodowe

Informacje Electrolux Ebe5100

Bezpośredni link do pobrania Informacje Electrolux Ebe5100

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Informacje Electrolux Ebe5100