Karta konserwacji i smarowania Electrolux E24id74qps0a

Electrolux E24id74qps0a to karta konserwacji i smarowania, która służy do regularnej konserwacji i smarowania urządzenia. Jest to szczególnie ważne, aby zapewnić odpowiednią wydajność urządzenia. Karta zawiera instrukcje dotyczące czynności konserwacyjnych i smarowania, w celu zapewnienia bezpiecznej i wydajnej pracy. Ważne jest, aby wykonywać te czynności zgodnie z zaleceniami producenta, aby zapobiec uszkodzeniu lub awarii urządzenia. Ponadto, regularne kontrole stanu technicznego urządzenia pozwolą zidentyfikować ewentualne problemy zanim zdążą się one pogorszyć.

Ostatnia aktualizacja: Karta konserwacji i smarowania Electrolux E24id74qps0a

Olej do smarowania głowicy do golarki PANASONIC WES8196X7910

Opis produktu:

d

Produkt oryginalny: olej Panasonic do smarowania głowicy golarki

Golarki to urządzenia, które coraz częściej zastępują tradycyjne maszynki. Nic dziwnego, skoro posiadają wiele dodatkowych funkcji, pozwalających użytkownikowi na pełną personalizację oraz dostosowywanie do swoich potrzeb. W dodatku nie podrażniają skóry i zapewniają optymalne efekty. Aby zachować pełną funkcjonalność golarki, a także zadbać o to, by posłużyła przez długi czas - bez awarii czy niezadowalających rezultatów, należy dokonywać jej regularnej konserwacji. Trzeba bowiem pamiętać, iż przez pracę w środowisku wodnym oraz nieustającą styczności z włosami, golarka może w prosty sposób się uszkodzić.

Oryginalny olej WES8196X7910 marki Panasonic przeznaczony do pielęgnacji ostrzy w golarkach i trymerach. Stosowanie olejku przedłuża żywotność golarki. Produkt nadaje się do urządzeń wszystkich marek tj. Philips, Braun, Panasonic, Rowenta, Remington, Grundig, Babyliss.

Cechy:

  • w opakowaniu znajduje się 7 ml preparatu,
  • dzięki wygodnemu aplikatorowi może być bezproblemowo nakładany na głowicę,
  • konserwacja ostrzy golarek i trymerów, 
  • zabezpieczanie ostrzy przed pojawieniem się korozji,
  • przedłużanie żywotności urządzenia,
  • nadaje się do użytku ze wszystkimi markami - nie tylko Panasonic

Parametry

7 ml 1 szt. WES8196X7910olej Olej do smarowania głowicy
  • Części Panasonic
Indeks:707-WT-2389
Pojemność:Ilość:Numer oryginalny:Forma preparatu:Nazwa produktu:
Zobacz również:

Opinie:

Montaż nowych części bez uwag, łatwy i szybki.

Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów

Zobacz szczegóły

Promocja!

Kup wybrany sprzęt dużego AGD,
a my zapłacimy Twoje rachunki.

Dowiedz się więcej

Zaoszczędź nawet 25% na wybranym sprzęcie AGD.

Zasady promocji

i drugi wybrany produkt.

ODBIERZ robot planetarny w prezencie.

Sprawdź szczegóły promocji

Szuflada UniversalDose

Umożliwia umieszczenie każdego rodzaju detergentu, również kapsułki.

Przełam schemat

Dowiedz się więcej

Wejdź do wirtualnej kuchni Electrolux!

Poznaj pełną gamę urządzeń do Twojej nowej kuchni.

Promocje

Weź udział w naszych promocjach

Promocje na wybrane produkty. Nasz upominek dla Ciebie. pl/mypages/register-a-product/" data-gtm-id="pap____promotions-and-offers">Zarejestruj produktOdbierz kod rabatowy

Rejestrując urządzenie Electrolux możesz otrzymać kod rabatowy. pl/vacuums-home-comfort/air-comfort/air-purifiers/? page=1" data-gtm-id="pap____the-air-purifier-pure-a9, -against-pollen">Oczyszczacze powietrza Pure A9

Uwolnij dom od smogu i zanieczyszczeń.

Szukasz części zamiennych i akcesoriów?

Sprawdż naszą ofertę. pl/support/onboarding-steam-ovens/" data-gtm-id="pap____discover-the-world-of-steam">Odkryj świat pary800 FlexiBridge® + eXTractorWolność w kuchni – uwolnij przestrzeń bez ograniczeń

Zainstaluj wyciąg w dowolnym miejscu — nie ma konieczności montowania okapu wiszącego nad płytą.

Poznaj naszą ofertę

Piekarniki

Pralki

Płyty do zabudowy

Zmywarki

Odkurzacze tradycyjne workowe

Suszarki

Okapy

Lodówki

Pralko-suszarki

Oczyszczacze powietrza

Odkurzacze bezprzewodowe

Środki na bazie rozpuszczalników przeznaczone do czyszczenia form. Dostępne są produkty o krótkim lub przedłużonym działaniu.

Preparat czyszczący do form na bazie cytrusowej. Usuwa z form pozostałości tworzyw, silikony, woski oraz inne zanieczyszczenia. Oparty na rafinowanych ekstraktach cytrusowych. Odparowuje nie pozostawiając osadu. Posiada przyjemny, pomarańczowy zapach. Nie zawiera chlorowanych i halogenowanych rozpuszczalników.

Opakowanie: aerozol 283 gramy (ok. 450 ml).

Niechlorowany środek czyszczący do form o szybkim parowaniu. Skuteczne działanie oszczędza czas i obniża koszty czyszczenia. Nie zawiera chlorowanych rozpuszczalników, takich jak np. : 1, 1, 1 trichloroetan, trichloroeten oraz dichlorometan. Rozpuszcza i usuwa większość środków antyadhezyjnych z form oraz innych powierzchni metalowych.

Opakowanie: aerozol 341 gramów (ok. 650 ml).

Silny, niepalny środek czyszczący do form. Usuwa smary, oleje, resztki tworzyw oraz inne nawarstwienia na formach. Nie zawiera trichloroetenu oraz dichlorometanu. Wypiera wilgoć i usuwa ślady po odciskach palców. Zalecany do form pracujących w wysokich temperaturach.

Opakowanie: aerozol 454 gramy (ok.

Skuteczny i bezpieczny środek czyszczący do form oparty całkowicie na naturalnych składnikach. Szybko usuwa z form resztki tworzyw, smary, silikony i inne zanieczyszczenia. Nie zawiera dichlorometanu, trichloroetanu oraz trichloroetenu.

Ekonomiczny środek czyszczący do form o słabym zapachu. Działa szybko i odparowuje nie pozostawiając osadu. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia z metali oraz innych powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Nie zawiera trichloroetanu, trichloroetenu oraz dichlorometanu.

Silny preparat do czyszczenia form z pozostałości poliuretanów, skrystalizowanych izocyjanianów, środków antyadhezyjnych oraz innych zanieczyszczeń. Formuła o słabym zapachu. Przydatny do przechowywania dysz mieszających przy krótkich przerwach produkcyjnych. Do stosowania na formach wykonanych ze stali lub aluminium.

Preparat do czyszczenia form w postaci żelu, która zapobiega spływaniu z powierzchni formy. Całkowicie usuwa utwardzone poliuretany, pozostałości środków antyadhezyjnych oraz inne zanieczyszczenia.

Preparaty przeznaczone do konserwacji i smarowania form. Podstawowy podział środków do konserwacji opiera się na ich czasie działania: krótkim lub długotrwałym.

Thin Film Rust Preventative

Preparat przeznaczony do krótkotrwałej ochrony form oraz narzędzi przed wilgocią i utlenianiem. Zapobiega powstawaniu korozji przy składowaniu form i narzędzi w ciągu nocy oraz w trakcie weekendów. Tworzy cienką, bezbarwną powłokę nie wymagającą zmywania przed rozpoczęciem pracy. Nie zawiera silikonu. Posiada certyfikat NSF.

Heavy Duty Rust Preventative

Mocny preparat przeznaczony do konserwacji form. Zapewnia ochronę form oraz narzędzi przed wilgocią i utlenianiem przy długim okresie przechowywania. Pozostawia wytrzymałą powłokę, umożliwiając transport lub składowanie form, narzędzi oraz maszyn bez narażania na ryzyko korozji. Chroni stal oraz inne metale.

Mold Release & Ejector Pin Lubricant

Produkt o podwójnym zastosowaniu: bezsilikonowy środek antyadhezyjny do form lub smar do wypychaczy i innych ruchomych elementów formy. Bezbarwny i niebrudzący detali. W większości przypadków umożliwia dalszą dekorację detali. Składniki zgodne z FDA. Aerozol niepalny.

Temperatura formy: do 204 C.

Karta konserwacji i smarowania Electrolux E24id74qps0a

Bezpośredni link do pobrania Karta konserwacji i smarowania Electrolux E24id74qps0a

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Karta konserwacji i smarowania Electrolux E24id74qps0a