Kontrola pomieszczenia Api Podręcznik Haier Hwd 1500

Kontrola pomieszczenia API Podręcznik Haier HWD 1500 jest szczegółowym opisem technicznym na temat wyposażenia Haier HWD 1500, które jest zaprojektowane do kontrolowania temperatury i wilgotności w pomieszczeniach. Kontrola pomieszczenia API umożliwia użytkownikom łatwe i szybkie sterowanie ogólnym środowiskiem w pomieszczeniach, włącznie z regulacją temperatury i wilgotności. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich funkcji i ustawień, które można wykorzystać do kontrolowania ogólnego środowiska w pomieszczeniu. Jest to bardzo przydatny przewodnik dla użytkowników, którzy szukają szczegółów dotyczących kontroli pomieszczenia za pomocą urządzenia Haier HWD 1500.

Ostatnia aktualizacja: Kontrola pomieszczenia Api Podręcznik Haier Hwd 1500

STEROWANIE ZDALNE OBSŁUGA KLIMATYZATORA WAŻNE: Jeżeli klimatyzator został przechylony na bok, odczekać 24 godziny zanim włączy się go ponownie, aby umożliwić powrót oleju do sprężarki. Zapobiegnie to wcześniejszemu uszkodzeniu urządzenia. Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Haier w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf. Instrukcja obsługi VCR Grundig 440 HI FI.. Menu główne 3.. Podłączanie urządzeń do internetu 6.. TEMP-- klawisz zmniejszania temperatury.. Przy pierwszym użyciu postępuj zgodnie z instrukcją: a) Włącz guzik zasilania pojazdu znajdujący się na pulpicie auta.. Kontakt — dział obsługi klienta Informujemy, że obsługa Twojego zgłoszenia telefonicznego będzie w języku angielskim (przez telefon i e-mail).. Aby korzystać z wszystkich opcji należy zaktualizować przeglądarkę lub pobrać inną. INSTRUKCJA OBSŁUGI PILOTA 2. 4 G wersja z przyciskiem CODE.. Przejrzyj i pobierz plik PDF, znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj opinie użytkowników. instrukcja obsŁugi pojedynczego klimatyzatora typu split z inwerterem na gaz r410a / r410a zalecenia dot.. Najlepsze instrukcje obsługi to takie, które prócz odpowiedniej treści merytorycznej związanej z danym zagadnieniem zawierają. Pilot HAIER do systemu klimatyzacji Dostępność w ciągu 24/48 godz.. Poszukuje instrukcji obsługi magnetowidu GV 440 HI FI nie potrzfie ustawic programowania oraz czasu na magnetowidzie prosze o pomoc..

Dział obsługi klienta i techniczny.

TV JVC LT-24VH30K szukam instrukcji obslugi, interesuje symbol pilota fabryczny dim 16 Lip 2019 (6) Instrukcje obsługi.. instalacjiNa stronie znajdziesz instrukcje w języku polskim do pobrania bezpłatnie.. Pilota jest oryginalny posiadam instrukcje w języku niemieckim i angielskim ale niestety nic mi to nie pomagaLG Instrukcje Obsługi: Pobierz materiały dotyczące produktów LG JavaScript jest wyłączony, włącz JavaScript, aby korzystać ze wszystkich możliwości strony.. Dioda świec ąca u żyta do sygnalizacji w procedurach obsługi pilota jest umieszczona pod przyciskiem POWER (patrz rysunek pilota str. 2).. Wybierz przycisk wyboruWyposażenie pilot, 2 baterie AAA do pilota, obrotowa podstawa, instrukcja obsługi w języku. polskim, karta gwarancyjna Jakość obrazu Telewizor Czytaj całość » poniedziałek, 21 października 2013 gsmManiaK. pl• Pilot zdalnego sterowania • Baterie do pilota • Kabel HDMI • Instrukcja obsługi PRZEZNACZENIE ROZPAKOWANIE PANEL PRZEDNI ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA (Producent zastrzega sobie prawo do zmiany zawartości opakowania) 1 2 3 4Zastosowana niewielka ilość przycisków oraz ich proste oznaczenia sprawiają, iż pilot jest łatwy w obsłudze.. Naciskaj by zmniejszyć żądaną temperaturę wewnątrzForum dyskusyjne o instrukcja obsługi, instrukcja obsługi do, instrukcja obsługi pdf, instrukcja TV, instrukcje, X..

... Internetowa baza instrukcji obsługi.

Odbiór sygnału potwierdzony jest sygnałem UWAGA Klimatyzator nie będzie działać, jeżeli zasłony, drzwi lub inne elementyInstrukcja obsługi jest zbiorem wyjaśnień i zasad oraz różnych przepisów ustalających sposób postępowania w danej dziedzinie lub sytuacji.. ⇈ Dowiedz się jak korzystać z danego urządzenia, by go nie uszkodzić Jeżeli informacje z instrukcji nie pomogły Ci, to skorzystaj z sekcji Q&A, by zadać nam pytanie i uzyskać szybką pomoc ☺OBSŁUGA PILOTA BEZPRZEWODOWEGO Położenie pilota bezprzewodowego: Używaj pilota w dystansie nie przekraczającym 8m od urządzenia, wskazuj pilotem w kierunku urządzenia.. AGD Instrukcje Obsługi Anonymous 21 Paź 2010 15:26 Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 585 Pralka automatyczna Haier HDS 1000 TXVE- instrukcja PLHaier Lodówka manuals.. Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). Kuchenka mikrofalowa Haier Haier EB-3190EG Instrukcja obsługi w języku angielskim.. Instrukcja bezpieczeństwa 9..

Im prostsza instrukcja tym bardziej zrozumiała dla użytkownika.

2. 1 Wprowadzanie kodu Naci śnij przycisk i trzymaj aż dioda mignie 3 razy.. eksploatacji specyfikacje i dane techniczne (w zaleŻnoŚci od modelu) instrukcja eksploatacji opis elementÓw klimatyzatora korzystanie z pilota czyszczenie i konserwacja problemy/rozwiĄzania zalecenia dot.. Bezpieczna płatność.. NAZWY W opcji „Nazwy" do każdego numeru kanału można przypisać tekst (duże litery oraz cyfry), maksymalnie 16 znaków w dwóch linijkach po 8 znaków.. Szanowni Państwo, w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 w znacznym stopniu utrudniającą pracę techników w terenie informujemy, że czas napraw naszych urządzeń może ulec wydłużeniu. Instrukcja obsługi Haier AS09GS1ERA Klimatyzator.. Nie znalazłeś instrukcji, którą potrzebujesz?. Instrukcja obsługi Urządzenie; Ad: 1: Instrukcja obsługi Haier 0010515194: Haier 0010515194INSTRUKCJA OBSŁUGI - Pilot wielokanałowy PIL-19DLT/PIL-99DLT 9.. Znajdź swój Lodówka i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu. INSTRUKCJA PILOTA..

Podkreślenie (kursor) wskazuje miejsce, Instrukcja obsługi Haier A3FE742CGBJ Lodówko-zamrażarka.

Pilot Strona domowa: szybki powrót do st rony domowej Menu: (µvl i µ Ì Ì v]XW ÌÇls}Á}W}v}u}ÁU Ì Ìµl]Áv]}P u ÁU ÁÇ] v] vP wU}Ì} s (µvl i Xszukanego typu pilota, spróbuj funkcji „wyszukiwania kodu" (pkt.. Wyświetlacz pilota KT-1000 został zaprojektowany tak by pokazać wszystkie potrzebne informacje jednocześnie zachowując dużą czytelność. Dodatkowo, zamówienia można składać za pośrednictwem poczty e-mail wysyłając wiadomość na adres [email protected] oraz telefonicznie pod numerem (+48)602 237 012.. Poinformuj nas, a my postaramy się dodać brakującą instrukcję. Z tej instrukcji dowiesz się, jak wykorzystać wyjątkowe możliwości Twojego dekodera.. 20 Lip 2019 00:41 840: 6: 20 Lip 2019 00:41Ponad 1000000 bezpłatnych instrukcji PDF ponad 10000 marek.. TEMP + - klawisz zwiększania temperatury.. Wyszukaj i przejrzyj swoją instrukcję bezpłatnie lub zapytaj innych właścicieli produktów. Pobierz za darmo instrukcje obsługi PDF Na VideoTesty. pl szybko wyszukasz instrukcje do ponad 26 tysięcy produktów!. Naciskaj by zwiększyć żądaną temperaturę wewnątrz pomieszczenia lub zmienić ustawienia czasu (TIMER) w kierunku zgodnym z ruchem zegara.. Instrukcja i pomoc techniczna..


Zaawansowana technologicznie, funkcjonalna jednostka naścienna o nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce, wyróżniająca się smukłą obudową o matowej powierzchni.

Opis

Seria Elegance wyróżnia się unikatowym, nowoczesnym wzornictwem. Minimalistyczny panel przedni o matowej powierzchni wpisuje się w aktualne trendy w designie.

Czynnik chłodniczy R32 i zaawansowana technologia inwerterowa zapewnia niezawodną i energooszczędną pracę klimatyzatora serii Elegance. Najwyższy poziom komfortu i optymalne warunki w pomieszczeniu gwarantuje szereg funkcji kontrolujących parametry nawiewu, takie jak poziomy i pionowy ruch żaluzji, funkcja „Anti-Cold”, tryb turbo, czy funkcja dalekiego nawiewu. Doskonałą jakość powietrza osiągnięto dzięki standardowemu wyposażeniu jednostki w jonizator Cold Plasma i filtr o zwiększonej gęstości. Funkcja programatora czasowego pozwala na dostosowanie pracy klimatyzatora do indywidualnych preferencji, a wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia sterowanie z poziomu urządzeń mobilnych.

Zaawansowana konstrukcja i nowoczesna stylistyka.

Seria klimatyzatorów naściennych Elegance wyróżnia się prostą, minimalistyczną stylistyką. Przedni panel jednostki wewnętrznej posiada stylową, matową powierzchnię ozdobioną subtelnymi detalami w postaci srebrnych profili. Nowoczesnego charakteru urządzeniu dodaje ukryty wyświetlacz LED. Obudowa została wykonana z tworzywa ABS - odpornego na uszkodzenia i łatwego do utrzymania w czystości materiału.

Inteligentny wyświetlacz LED i funkcja czujnika oświetlenia.

Dzięki specjalnemu czujnikowi, jasność wyświetlacza LED na przednim panelu jednostki wewnętrznej jest autmatycznie dostosowywana do intensywności światła w otoczeniu, tak aby zapewnić najlepszą widoczność. Dodatkowo, gdy we wnętrzu zacznie się ściemniać lub zostanie wyłączone światło, klimatyzator automatycznie zmniejszy prędkość wentylatora i wyłączy wyświetlacz, aby zmniejszyć poziom hałasu i stworzyć komfortowe środowisko do spania dla użytkowników.

Zdejmowana dolna część obudowy

Jednostka wewnętrzna serii Elegance posiada demontowalną dolną część obudowy. Dzięki temu rozwiązaniu instalacja urządzenia jest dużo szybsza i łatwiejsza.

Montaż może być wykonany przez jedną osobę, a jego czas jest krótszy nawet o połowę. Zdejmowana dolna pokrywa zapewnia także wygodny dostęp serwisowy.

Wzmocniona obudowa

Jednostki wewnętrzne serii Elegance, dzięki zastosowanym materiałom i konstrukcji, posiadają niezwykle wytrzymałą, odporną na uszkodzenia obudowę - są w stanie wytrzymać 15% większą siłę nacisku niż pozostałe jednostki. Pozwala to na zmniejszenie ryzyka uszkodzenia obudowy podczas transportu aż o 30%.

Żaluzje powietrzne w kształcie płetwy

Unikatowa, opatentowana konstrukcja pionowych żaluzji powietrznych w kształcie przypominającym rybią płetwę zmniejsza opór przepływającego przez klimatyzator powietrza i dzięki temu zapewnia o 10% większy zasięg nawiewu.

Moduł Wi-Fi 2. 0 w standardzie

Modele z serii Elegance posiadają w standardowym wyposażeniu moduł Wi-Fi 2. 0 wpinany do klimatyzatora na wtyk USB. To efektywne i łatwe w instalacji rozwiązanie, pozwalające na sterowanie parametrami pracy urządzenia za pomocą urządzeń mobilnych z dowolnego miejsca na świecie.

Zaawansowany system filtracji powietrza

Klimatyzatory serii Elegance posiada standardowo zainstalowany podstawowy filtr powietrza o zwiększonej gęstości, który skutecznie wyłapuje unoszące się we wnętrzu zanieczyszczenia, takie jak kurz i pył. pl/photo/configurator-product-content/f528x224/24. webp"/>

Aby uczynić środowisko w klimatyzowanym pomieszczeniu maksymalnie czystym i bezpiecznym, standardowe wyposażenie klimatyzatora można uzupełnić o szereg opcjonalnych filtrów, tworząc zaawansowany, wielowarstwowy system filtracji powietrza.

Opcjonalne filtry powietrza

Dzięki dodatkowym filtrom powietrza, jednostka Elegance może zapewnić zaawansowaną ochronę przed konkretnego rodzaju zanieczyszczeniami. Dostępnych jest aż sześć różnego rodzaju filtrów: filtr z węglem aktywnym, filtr z jonami srebra, filtr PM 2. 5, filtr antybakteryjny, filtr z witaminą C oraz filtr z enzymami litycznymi.

Opcjonalny filtr PM 2, 5

Filtr PM2, 5 wyłapuje unoszące się w powietrzu drobne cząsteczki pyłów (pył zawieszony PM10, PM2, 5), które stanowią główny składnik smogu, i które są jednymi najbardziej szkodliwych dla zdrowia człowieka zanieczyszczeń atmosferycznych. Filtr usuwa 99, 9% tych zanieczyszczeń, zapewniając czyste i zdrowe powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Jonizator Cold Plasma

Zaawansowany jonizator Cold Plasma zapewnia bezpieczne i czyste powietrze w Twoim domu, efektywnie usuwając z otoczenia szkodliwe substancje i nieprzyjemne zapachy. Jonizator produkuje jony ujemne, które są uwalniane do powietrza przepływającego przez klimatyzator. Ujemnie naładowane jony mają zdolność otaczania i przyciągania różnego rodzaju cząstek zanieczyszczeń krążących w pomieszczeniu. Wchodzą z nimi w reakcję chemiczną, dezaktywując je. W ten sposób jonizator skutecznie eliminuje z powietrza drobne cząsteczki kurzu, wirusy, bakterie, roztocza, pleśń, pyłki i inne alergeny. Neutralizuje także nieprzyjemne zapachy, nawet dym papierosowy.

Stylowy pilot zdalnego sterowania

Modele naścienne Elegance z serii RAC zostały standardowo wyposażone w intuicyjny i łatwy w obsłudze sterownik bezprzewodowy YKR-T, który umożliwia wygodne kontrolowanie parametrów pracy urządzenia, takich jak m. in. tryb pracy, temperatura, prędkość wentylatora, ustawienia żaluzji powietrznej. Smukła obudowa o matowym wykończeniu doskonale współgra z eleganckim, minimalistycznym designem jednostki naściennej klimatyzatora.

Idealnie dopasowane elementy obudowy

Łączenia pomiędzy poszczególnymi fragmentami obudowy jednostki serii Elegance są prawie niewidoczne - ich szerokość to zaledwie 0, 3 mm! Idealnie spasowane elementy obudowy podnoszą estetykę jednostki, nadając jej bardziej jednolity wygląd i podkreślając minimalistyczny design.

Kontrola nawiewanego powietrza

Opatentowany system pozwala precyzyjnie sterować kierunkiem nawiewanego powietrza.

Łącznik zatrzaskowy

Specjalnie zaprojektowany łącznik zatrzaskowy pozwala w szybki sposób otworzyć obudowę urządzenia, ograniczając do minimum ilość śrub i znacznie ułatwiając jej montaż i demontaż.

Dwuwarstwowa żaluzja powietrzna

Specjalnie zaprojektowana, dwuwarstwowa żaluzja dostosowuje kierunek nadmuchu powietrza do wybranego trybu pracy urządzenia. Zapewnia odpowiednie rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu, zarówno podczas chłodzenia, jak i ogrzewania, przez co gwarantuje najwyższy poziom komfortu użytkownika we wszystkich ustawieniach.

Technologia szybkiego grzania i chłodzenia

Dzięki zastosowaniu sprężarki z technologią inwerterową, układ klimatyzacyjny może w krótkim czasie osiągnąć pełną wydajność i zapewnić szybkie otrzymanie zadanej temperatury w pomieszczeniu. pl/photo/configurator-product-content/f433x229/26. webp"/>

Klimatyzator uzyskuje pełną moc chłodzenia w zaledwie 30 sekund, a pełną moc grzania osiąga w ciągu 1 minuty. Sprężarka osiąga prędkość obrotową równą 3900 obrotów na minutę w ciągu 30 sekund, a czas jej rozruchu został skrócony o jedną trzecią.

Ochronna pianka termiczna

Taca skroplin w jednostce naściennej została dokładnie zabezpieczona termiczną pianką, która skutecznie chroni przed wykraplaniem kondensatu na wewnętrznych elementach urządzenia.

Funkcja samooczyszczania.

Po zakończeniu działania w trybie chłodzenia, funkcja samooczyszczania automatycznie osusza wymiennik ciepła w jednostce wewnętrznej z wilgoci, przygotowując ją do następnej pracy. Zapobiega to rozwojowi bakterii, pleśni i nieprzyjemnych zapachów, utrzymując wnętrze jednostki w czystości. Dzięki funkcji samooczyszczania, klimatyzator może zagwarantować użytkownikom czyste i bezpieczne otoczenie.

Jak działa funkcja samooczyszczania?

Po aktywowaniu funkcji samooczyszczania, klimatyzator uruchamia się w trycie chłodzenia z małą prędkością wentylatora - wtedy skroplona woda zbiera kurz zgromadzony na lamelach wymiennika ciepła jednostki wewnętrznej. Następnie urządzenie przełącza się w tryb grzania z wentylatorem nadal pracującym na niskich obrotach - ogrzane powietrze osusza wnętrze jednostki. W końcu klimatyzator uruchamia tryb wentylatora i wydmuchuje wilgotne powietrze. Cały proces utrzymuje wnętrze jednostki wewnętrznej w stanie suchym i zapobiega rozmnażaniu się bakterii i pleśni.

Tylko 0, 3W w trybie czuwania

Dzięki specjalnie zaprojektowanej płycie PCB, klimatyzatory SEVRA serii Elegance są w stanie obniżyć pobór energii elektrycznej w trybie czuwania „Standby” do zaledwie 0, 3 W. W połączeniu z wysoką klasą efektywności energetycznej, gwarantuje to wyjątkową energooszczędność tych urządzeń i wpływa na znaczną redukcję kosztów eksploatacyjnych.

Automatyczny restart

W przypadku wystąpienia przerwy w dopływie energii elektrycznej, urządzenie zapamiętuje ostatnie ustawienia i po wznowieniu zasilania uruchamia się ponownie, automatycznie przywracając zadany wcześniej tryb pracy.

Funkcja autodiagnostyki

Urządzenie monitoruje nieprawidłowe działanie i wyłącza się w przypadku wystąpienia awarii. Na wyświetlaczu jednostki wewnętrznej pojawia się kod błędu informujący o rodzaju usterki, co znacznie ułatwia czynności serwisowe.

Wysoka energooszczędność

Dzięki zastosowaniu wysokowydajnej sprężarki z zaawansowaną technologią inwerterową i ekologicznego czynnika chłodniczego R32, klimatyzatory SEVRA osiągają najwyższe parametry efektywności energetycznej. Zapewniają niezawodną, efektywną pracę przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Seria Elegance osiąga wysoką klasę efektywności energetycznej A++ w trybie chłodzenia i A+ w trybie ogrzewania.

ECO - tryb pracy ekonomicznej

Funkcja oszczędzania energii (tryb ekonomiczny - przycisk ECO na sterowniku bezprzewodowym) umożliwia pracę urządzenia w trybie chłodzenia ze zredukowanym poborem energii elektrycznej. Pozwala to na maksymalne obniżenie kosztów zasilania, przy zachowanym wysokim poziomie komfortu w pomieszczniu. Tryb automatycznie wyłączy się po 8 godzinach działania.

Funkcja zapisu ulubionych ustawień I FAVOR

Funkcja „I FAVOR” pozwala na zaprogramowanie ulubionych parametrów pracy urządzenia, takich jak temperatura nawiewu, tryb pracy, prędkość wentylatora, według preferencji użytkownika.

24-godzinne programowanie

Klimatyzator serii Elegance posiada funkcję timera, która pozwala na zaprogramowanie dokładnego czasu włączenia lub wyłączenia urządzenia w ciągu najbliższych 24 godzin. Możliwe jest także ustawienie parametrów pracy (takich jak tryb pracy, temperatura nawiewu, ruch żaluzji, prędkość wentylatora), jakie klimatyzator ma przyjąć po zaprogramowanym starcie.

Cicha praca

Dzięki optymalizacji kształtu tunelu przepływu powietrza, zastosowaniu wentylatora o dużej średnicy ze skośną konstrukcją łopatek oraz nowoczesnego silnika inwerterowego, w jednostce serii Elegance osiągnięto wysoko wydajną dystrybucję powietrza, przy jednoczesnym znacznym obniżeniu poziomu hałasu. Klimatyzator działa na poziomie głośności 20 dB(A), co czyni je jednym z najcichszych urządzeń na rynku. Poziom hałasu jednostki zewnętrznej także został zredukowany przez zastosowanie nowoczesnej, inwerterowej sprężarki, wysokiej jakości materiałów do izolacji akustycznej oraz efektywnego tłumika drgań na orurowaniu obiegu chłodniczego.

Komfortowy tryb pracy nocnej

Podczas aktywnej funkcji pracy nocnej (tryb snu) jednostka. wewnętrzna będzie działała zgodnie z ustawioną krzywą temperatury trybu nocnego, co stworzy komfortowe, ciche środowisko i poprawi jakość snu. Po włączeniu funkcji snu, urządzenie podczas dwóch pierwszych godzin pracy w trybie chłodzenia podnosi nastawioną temperaturę o 1°C na godzinę (w trybie ogrzewania obniża temperaturę w tym samym tempie). Przez 5 następnych godzin utrzymuje osiągniętą temperaturę na stałym poziomie, po czym klimatyzator wyłącza się. Zapewnia to najwyższy komfort użytownika podczas nocnego wypoczynku oraz ogranicza zużycie energii elektrycznej przez urządzenie.

Funkcja inteligentnego odczytu temperatury I FEEL

Funkcja inteligentnego odczytu temperatury „I FEEL” daje możliwość dokładnego dopasowania temperatury nawiewu do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu, przez co pozwala uzyskać maksymalny komfort przy niskim zużyciu energii. Czujnik temperatury wbudowany w sterowniku bezprzewodowym umożliwia pomiar temperatury, jaka w danym momencie panuje w klimatyzowanym wnętrzu. Wynik pomiaru przesyła do jednostki wewnętrznej. Klimatyzator automatycznie dostosowuje parametry pracy, takie jak temperatura nawiewu i prędkość wentylatora, do warunków panujących w pomieszczeniu. Funkcja „I FEEL” jest nieaktywna, gdy urządzenie pracuje w trybie wentylacji.

Niezawodność nawet w skrajnych temperaturach otoczenia

Klimatyzatory serii Elegance marki SEVRA charakteryzują się stabilną pracą nawet w skrajnych temperaturach otoczenia. Dzięki zastosowaniu technologii dwustopniowej kompresji EVI, zoptymalizowanego układu chłodzenia oraz wysokiej jakości komponentów, urządzenia SEVRA działają niezawodnie już przy temperaturze zewnętrznej -20°C w trybie ogrzewania i +60°C w trybie chłodzenia, zapewniając wysoki poziom komfortu o każdej porze roku.

Złocone lamele wymiennika

Powierzchnia wymienników ciepła w jednostce wewnętrznej i zewnętrznej została pokryta unikatową, złotą powłoką, która skutecznie zapobiega rozwojowi bakterii i wpływa na zwiększenie wydajności grzewczej urządzeń. Jest też bardziej odporna na utlenianie i korozję niż standardowa, niebieska powłoka, przez co jeszcze bardziej przedłuża żywotność urządzenia.

Sygnalizacja wycieku czynnika chłodniczego

Urządzenie zostało wyposażone w system wykrywania niskiego poziomu czynnika chłodniczego. W przypadku wycieku czynnika z obiegu, na wyświetlaczu jednostki wewnętrznej pojawia się kod błędu i klimatyzator jest automatycznie wyłączany. Zapobiega to uszkodzeniom kluczowych komponentów, takich jak sprężarka, gwarantując bezpieczeństwo użytkowania i dłuższą żywotność urządzenia.

Zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi

Obudowa jednostki zewnętrznej została pokryta szeregiem warstw ochronnych, zabezpieczających ją między innymi przed owadami, gryzoniami, wilgocią, kurzem czy ogniem. Zapewnia to długą żywotność urządzenia i estetyczny wygląd, nawet po wieloletniej ekspozycji na niekorzystne warunki środowiskowe.

Niezawodna sprężarka rotacyjna

Zastosowana w klimatyzatorach Sevra inwerterowa sprężarka rotacyjna gwarantuje niezawodnodną i wydajną pracę urządzeń oraz najwyższe parametry efektywności energetycznej. Zapewnia także niskie koszty eksploatacyjne i niski poziom generowanego hałasu. Wytrzymałe, wysokiej jakości materiały wykorzystane w konstrukcji sprężarki przekładają się na jej długie i bezawaryjne działanie.

Technologia inwerterowa - jak to działa

Technologia inwerterowa w optymalny sposób dostosowuje prędkość obrotową sprężarki do wymaganej aktualnie mocy chłodniczej lub grzewczej. Dzięki temu zapewnia najbardziej korzystny stosunek wydajności urządzenia do pobieranej energii elektrycznej, gwarantując energooszczędność i zwiększenie żywotności sprężarki.

Osłona zaworów jednostki zewnętrznej

Obudowa jednostki zewnętrznej została pokryta szeregiem warstw ochronnych, zabezpieczających ją między innymi przed owadami, gryzoniami, wilgocią, kurzem czy ogniem. Zapewnia to długą żywotność urządzenia i estetyczny wygląd, nawet po wieloletnim wystawieniu na niekorzystne warunki środowiskowe.

Bezproblemowy start przy niskim napięciu - już od 130V

Klimatyzator serii Elegance uruchamia się bezproblemowo i stabilnie pracuje przy napięciu wynoszącym od 130 do 270V. Dzięki temu jest odpowiedni do zastosowania nawet w przypadku problemów z niestabilnym zasilaniem elektrycznym.

Samooczyszczanie jednostki zewnętrznej

Jednostka zewnętrzna serii Elegance posiada funkcję samooczyszczania. Dzięki sterowaniu silnikiem prądu stałego DC, wentylator jednostki zewnętrznej może obracać się w przeciwnym kierunku, usuwając w ten sposób nagromadzony na łopatkach kurz.

Inteligentne odszranianie

Gdy na zewnątrz jest zimno i mokro, i gdy zwiększymy moc grzewczą urządzenia, na powierzchni zewnętrznego wymiennika ciepła może tworzyć się warstwa szronu. Klimatyzator uruchamia tryb odszraniania tylko wtedy, gdy jest to konieczne i jedynie na czas potrzebny do odszronienia wymiennika, co umożliwia prawie nieprzerwaną pracę urządzenia w trybie grzania. System inteligentnego odszraniania zastosowany w klimatyzatorach Sevra poprawia energooszczędność pracy urządzeń o 5% i aż o 20% zwiększa efektywność ogrzewania w niskich temperaturach zewnętrznych.

Przyjazny środowisku czynnik chłodniczy R32

Wszystkie urządzenia klimatyzacyjne Sevra pracują w oparciu o najnowszy, ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który w porównaniu do powszechnie dotychczas stosowanego czynnika R410A, cechuje się większą wydajnością i niższym współczynnikiem tworzenia efektu cieplarnianego. Nie powoduje też niszczenia warstwy ozonowej. pl/photo/configurator-product-content/w770/27. webp"/>

Ekologiczny czynnik chłodniczy R32 posiada bardzo niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego GWP równy 675. W porównaniu do czynnika R410A, którego GWP wynosi 2088, R32 ma stosunkowo niewielki wpływ na środowisko naturalne - jego oddziaływanie na globalne ocieplenie jest aż trzykrotnie mniejsze. Nie wywiera też negatywnego wpływu na warstwę ozonową, co potwierdza współczynnik ODP równy 0. Dodatkowo, w przeciwieństwie do R410A, R32 jest czynnikiem jednorodnym (jednoskładnikowym), dzięki czemu może być poddany recyklingowi. 

Wysokoefektywny - Dzięki swoim właściwościom termodynamicznym, czynnik chłodniczy R32 jest bardziej wydajny od czynnika R410A. Instalacja klimatyzacyjna wymaga około 30% mniejszej ilości czynnika. Dodatkowo R32 zwiększa efektywność energetyczną urządzenia nawet o 10%.

Bezpieczny czynnik chłodniczy R32 charakteryzuje się małą toksycznością i niskim stopniem palności, dzięki czemu gwarantuje wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

5-letnia gwarancja

Klimatyzatory serii Elegance SEVRA objęte są 5-letnim okresem gwarancyjnym. Warunkiem jej obowiązywania jest montaż i uruchomienie urządzenia przez Autoryzowanego Instalatora SEVRA oraz wykonywanie okresowych przeglądów konserwacyjnych co najmniej dwa razy w roku.

Atest Higieniczny PZH

Seria Elegance, podobnie jak wszystkie urządzenia klimatyzacyjne SEVRA, otrzymała Atest Higieniczny PZH przyznawany przez Narodowy Instytut Zdrowia publicznego - Państwowy Zakład Higieny.

Oznaczenie CE

Urządzenia klimatyzacyjne marki SEVRA posiadają oznaczenie CE, co jest deklaracją, że spełniają wszystkie wymagania odpowiednich dyrektyw i norm Unii Europejskiej dotyczących bezpieczeństwa użytkowania, ochrony zdrowia i ochrony środowiska.

Zdjęcia 5

Produkt jest niedostępny

Sposób ładowania: ładowanie od przodu; Pojemność (kg): 12; Prędkość wirowania (obr. /min): 1500; Suszarka; Silnik z napędem bezpośrednim; Silnik inwerterowy; program własny; szybkie pranie; Zabezpieczenie przed zalaniem; Kontrola piany; Kontrola wyważenia; Zabezpieczenie przed dziećmi; Klasa prania: A

Podwójna pralka z górnym bębnem 4 kg i dolnym bębnem 8 kg. Dolny bęben z możliwością suszenia do 4 kg prania. Niezależne pranie w każdym bębnie. Ekran dotykowy. Sterowanie za pomocą smartfona przez Wi-Fi.

Plastikowy zbiornik. Grzałka bez powłoki.

Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haier 2023 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haier.

Nawet najdroższa, ale zwykła pralka nikogo nie zaskoczy, ale dwa niezależne bębny to coś wyjątkowego, choć nie nowego. Całkowite obciążenie pralki wynosi 12 kg (8 kg w dolnym bębnie i 4 kg w górnym). Duży dolny bęben jest w stanie nie tylko prać, ale także suszyć bieliznę (do 4 kg), więc jest to pełnowartościowa pralko-suszarka z dwoma bębnami! Jaka jest wygoda? Cała „sztuczka” polega na tym, że w jednym bębnie można prać rzeczy białe, w drugim czarne, lub do jednego wrzucić syntetyk, a do drugiego delikatną sierść lub jedwab. Oszczędzasz mnóstwo czasu i nie czekasz w kolejce, aby załadować kolejny ładunek prania.

Imponująca wydajność

Większość pralek może obracać się z prędkością do 1200 obr. /min, podczas gdy HWD 120-B1558U sprawia, że pranie jest praktycznie suche przy 1500 obr. /min. Ta „podwójna” maszyna hałasuje tylko 70 dB, a nawet wtedy jest podczas wirowania, a podczas prania pracuje znacznie ciszej (55 dB).

Istotne jest, aby pralka była wyposażona w silnik falownikowy, w którym nie ma szczotek grafitowych - nic nie zostanie wymazane, co oznacza, że działanie urządzenia nie zostanie przerwane częstymi awariami.

Bez względu na to, że grzałka (grzałka) jest wykonany ze stali nierdzewnej, nie posiada specjalnej powłoki. Plastikowy zbiornik jest również smutny, ale zmniejsza wagę i tak już nieporęcznego projektu.

Tym, którzy mają niewytłumaczalną ochotę na wszelkiego rodzaju światła, spodoba się fakt, że bębny oświetlane są lampami w szlachetnym kolorze indygo. Nawiasem mówiąc, dotyczy to nie tylko piękna, ale także wygody recenzji.

Zabezpieczenie jest w pełni wdrożone - jest zabezpieczenie przed wyciekiem, ponadto kompletne (nie tylko obudowa, ale cały system łącznie z wężami). Zapewniona jest również kontrola pienienia i niewyważenia bębna. Oznacza to, że jeśli w bębnie pojawi się dużo piany lub coś zaplącze się w bryłę, „inteligentna” maszyna sama rozwiąże ten problem.

33 krowy, 33 programy - linia świeża

A to naprawdę „świeża linia” w świetle rewolucyjnych rozwiązań firmy Haier - w takiej różnorodności każdy użytkownik szybko wybierze odpowiedni tryb spośród 33 dostępnych, w zależności od rodzaju tkaniny czy stopnia zabrudzenia rzeczy. Są to takie tryby jak: Delikatny, Nocny, Odzież dziecięca, Dżinsy, Sport, Odzież wierzchnia, Tkaniny mieszane i wiele innych. A za pomocą wygodnego sterowania dotykowego z dużym wyświetlaczem można łatwo regulować temperaturę i inne parametry prania. Nawiasem mówiąc, wbudowany moduł W-Fi pozwoli Ci sterować pralką z poziomu smartfona. Wcześniej tylko niektóre marki, takie jak LG czy Candy, miały taką możliwość.

Dynamika cen dla Haier HWD 120-B1558U biały

    Kontrola pomieszczenia Api Podręcznik Haier Hwd 1500

    Bezpośredni link do pobrania Kontrola pomieszczenia Api Podręcznik Haier Hwd 1500

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Kontrola pomieszczenia Api Podręcznik Haier Hwd 1500