Nowe funkcje Podręcznik Canon E3170

Canon E3170 to nowy podręcznik oferujący użytkownikom szeroką gamę doskonale zintegrowanych funkcji. Oferuje on zaawansowane funkcje łączności, w tym technologię Wi-Fi, Bluetooth i NFC, a także wbudowaną technologię ładowania indukcyjnego. Ma wbudowane szereg narzędzi do robienia zdjęć, w tym tryb Sportowy, który może tworzyć zdjęcia z maksymalną czułością. Podręcznik ma również wbudowany tryb nocnego robienia zdjęć, dzięki któremu użytkownik może wykonywać zdjęcia w nocy za pomocą ustawień ISO i czasu migawki. Ponadto, E3170 zawiera zaawansowane funkcje ulepszania obrazu, takie jak tryb korekty koloru i tryb redukcji szumów. Wszystkie te funkcje sprawiają, że Canon E3170 to doskonały wybór dla profesjonalnych fotografów.

Ostatnia aktualizacja: Nowe funkcje Podręcznik Canon E3170

Digital Photo Professional

Digital Photo Professional (DPP) to zaawansowane oprogramowanie do przetwarzania, przeglądania i edycji obrazów w formacie RAW przeznaczone do użytku z cyfrowymi aparatami fotograficznymi EOS i modelami PowerShot z obsługą formatu RAW. Program DPP umożliwia podstawowe i zaawansowane edytowanie i drukowanie zdjęć w formacie RAW. Dostępne funkcje edycji obejmują m. in. obracanie obrazu, regulację balansu bieli, zakresu dynamicznego i kolorów oraz precyzyjne dostrajanie krzywej tonalnej.

Program DPP obsługuje przestrzenie kolorów sRGB, Adobe RGB, Wide Gamut RGB i system zarządzania kolorami (SMF) za pomocą profilu ICC (International Color Consortium).

Program Digital Photo Professional jest zawarty w początkowym pakiecie instalacyjnym oprogramowania do aparatu Canon.

Inne przydatne pozycje...

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Canon iD

Zarejestruj produkt i zarządzaj kontem Canon ID

Naprawa

Wyszukaj punkt serwisowy i przydatne informacje dotyczące procedury napraw

Jakość wydruku nie jest zadowalająca. Papier zwija się lub marszczy.

Nie można drukować.

Sprawdź następujące elementy.

Czy wskaźnik [] się świeci lub miga? Oznacza to, że trwa drukowanie. Odczekaj chwilę. Jeśli pozostałe dane nie zostaną wydrukowane po chwili, wybierz opcję <Wysunięcie strony> lub <Miękki reset> w menu Reset.

Czy wskaźnik  () się świeci? Jeśli nie, naciśnij przycisk ), aby przestawić urządzenie w tryb online.

Czy można drukować przy użyciu funkcji Wydruk stanu lub Wydruk stanu sieci? Jeśli tak, problem nie jest związany z urządzeniem. Sprawdź ustawienia skonfigurowanej sieci i komputera.

Czy możesz wydrukować stronę testową systemu Windows? Jeśli możesz wydrukować stronę testową systemu Windows, urządzenie lub sterownik drukarki działają prawidłowo. Sprawdź ustawienia wydruku swojej aplikacji.

Jeśli to nie rozwiązuje problemu, sprawdź elementy związane ze środowiskiem roboczym urządzenia.

 Przewodowa sieć LAN

Czy został wybrany odpowiedni port?

Jeśli wybrano prawidłowy port, kliknij opcję [Konfiguruj port] na karcie [Porty], aby sprawdzić, czy ustawienie zdefiniowane dla opcji [Nazwa drukarki lub adres IP] jest zgodne z konfiguracją urządzenia.

Jeśli nie ma żadnego portu do użycia lub adres IP urządzenia został zmieniony, wygeneruj port postępując według procedury zmiany standardowego portu TCP/IP opisanej w sekcji Podręcznik instalacji sterownika drukarki.

Czy zapory sieciowe nie ograniczają komunikacji z komputerem? Na panelu roboczym wybierz dla opcji <Filtr adresów> ustawienie <Wyłącz>.

Wyłącz oprogramowanie zabezpieczające i inne oprogramowanie rezydentne.

Zmień protokół drukowania na LPD i włącz zliczanie bajtów LRP, postępując według procedury zmiany standardowego portu TCP/IP opisanej w sekcji Podręcznik instalacji sterownika drukarki.

Zainstalować ponownie sterownik drukarki zgodnie z instrukcjami podręcznika Podręcznik instalacji sterownika drukarki.

Czy drukowanie z innych komputerów w sieci jest możliwe? Jeśli nie, skontaktuj się z autoryzowanym sprzedawcą produktów firmy Canon lub z działem pomocy technicznej firmy Canon.

W przypadku korzystania z sieci SMB

Czy sieć SMB jest prawidłowo skonfigurowana? W szczególności należy sprawdzić, czy serwer DHCP i serwer WINS są prawidłowo podłączone (o ile są używane). Konfiguracja protokołu SMB

 Połączenie USB

Czy został wybrany odpowiedni port? Jeżeli nie ma portu, którego można użyć lub nie ma co do tego pewności, należy ponownie zainstalować sterownik drukarki zgodnie z instrukcjami w podręczniku Podręcznik instalacji sterownika drukarki. Po ponownym zainstalowaniu sterownika drukarki, odpowiedni port zostanie utworzony automatycznie.

Czy obustronna komunikacja jest włączona? Włącz obustronną komunikację i ponownie uruchom komputer.

Podłączenie do innego portu USB na komputerze.

Czy drukowanie z innych komputerów wykorzystujących połączenie USB jest możliwe? Jeśli nie, skontaktuj się z autoryzowanym sprzedawcą produktów firmy Canon lub z działem pomocy technicznej firmy Canon.

 Za pomocą serwera wydruku

Czy drukowanie z serwera wydruku jest możliwe? Jeśli nie, sprawdź połączenie pomiędzy serwerem wydruku a swoim komputerem.

Czy drukowanie z innych komputerów za pomocą serwera wydruku jest możliwe? Jeśli nie, skontaktuj się z autoryzowanym sprzedawcą produktów firmy Canon lub z działem pomocy technicznej firmy Canon.

Nie można drukować z użyciem technologii Google Cloud Print.

Rozpoczęcie drukowania zajmuje dużo czasu.

Czy wykonano wydruk na wąskim papierze? Po drukowaniu na wąskim papierze urządzenie musi zmniejszyć swoją temperaturę, aby utrzymać jakość wydruku. W rezultacie może upłynąć trochę czasu przed rozpoczęciem kolejnego drukowania. Należy poczekać, aż urządzenie będzie gotowe do drukowania. Drukowanie rozpocznie się, gdy temperatura w środku maszyny spadnie.

Urządzenie produkuje pustą stronę (nic nie zostało wydrukowane).

Czy usunięto taśmę zabezpieczającą podczas ładowania kasety z tonerem? Jeśli nie, należy wyjąć kasetę z tonerem, zdjąć taśmę zabezpieczającą i ponownie włożyć kasetę z tonerem.

Drukowanie zatrzymuje się w połowie.

Czy wskaźnik [] się świeci? Jeśli tak, urządzenie nie otrzymało polecenia zakończenia danych drukowania. Jeśli po chwili drukowanie nie zostanie przywrócone, wybierz opcję <Wysunięcie strony> w menu Reset.

Jeśli nie można wykonać żadnej operacji, przytrzymaj główny wyłącznik zasilania naciśnięty przez co najmniej 5 sekund, aby wyłączyć zasilanie. Odczekaj co najmniej 10 sekund od momentu wyłączenia zasilania, włącz urządzenie ponownie i ponów drukowanie.

Podręcznik do geografii dla klasy siódmej szkoły podstawowej Nowa edycja 2020–2022

Nr dopuszczenia:906/3/2019/z1
Autorzy:Roman Malarz, Mariusz Szubert, Tomasz Rachwał

Nowa edycja 2020-2022

Podręcznik „Planeta Nowa” zawiera treści dotyczące geografii fizycznej oraz społeczno-ekonomicznej Polski. Dzięki praktycznym rozwiązaniom dydaktycznym umożliwia skuteczne opanowanie wiedzy i umiejętności geograficznych.

  • Zapewnia bardziej efektywne nauczanie geografii w klasie 7 dzięki udoskonalonemu układowi treści (wplecenie tematów z rozdziału Relacje między elementami środowiska geograficznego do poszczególnych rozdziałów podręcznika).
  • Umożliwia przypomnienie i rozwinięcie najważniejszych umiejętności z klas 5 i 6 dotyczących pracy z mapą dzięki materiałowi dodatkowemu Praca z mapą na lekcjach geografii zamieszczonemu na początku podręcznika.
  • Ułatwia zrozumienie treści dotyczących geografii fizycznej Polski dzięki elementowi Aby lepiej zrozumieć zawierającemu podstawowe treści z geografii fizycznej ogólnej.
  • Pozwala na rozpoczęcie przygotowań do egzaminu ósmoklasisty z geografii za pomocą bloku Wiesz, umiesz, zdasz.
  • Rozbudza pasję poznawania świata poprzez atrakcyjne strony Oczami podróżnika, zawierające ciekawostki oraz wspaniałe fotografie z różnych zakątków Polski.
  • Umożliwia kształcenie umiejętności pracy z mapą dzięki dużym i czytelnym mapom ogólnogeograficznym Europy i Polski zamieszczonym na wklejce na końcu podręcznika.

Nowe funkcje Podręcznik Canon E3170

Bezpośredni link do pobrania Nowe funkcje Podręcznik Canon E3170

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Nowe funkcje Podręcznik Canon E3170