Pakiet informacyjny o produkcie Frigidaire Fghc2379kp0

Frigidaire Fghc2379kp0 to zaawansowany zestaw kuchenny z lodówką i zamrażarką. Wyprodukowany przez firmę Frigidaire, oferuje wysoką jakość i wydajność. Jest wyposażony w cztery temperatury, które pozwalają na precyzyjne i bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych. Lodówka jest wyposażona w dwa pojemniki na produkty mrożone, a także w chłodziarkę na produkty świeże. Posiada także szufladę na warzywa, która zapewnia idealne warunki do przechowywania warzyw. Ponadto zestaw zawiera czujnik wilgotności, dzięki czemu można zachować świeżość produktów. Poza jakością i wydajnością, Frigidaire Fghc2379kp0 cechuje się także stylowym wyglądem, tworząc nowoczesną i elegancką atmosferę w kuchni.

Ostatnia aktualizacja: Pakiet informacyjny o produkcie Frigidaire Fghc2379kp0Znajdź swój produkt

Zalecamy używanie przeglądarek Chrome lub Edge, aby pobrać BIOS, sterowniki, etc.

 1. Otwórz dowolną aplikację pakietu Office, na przykład Word lub Excel i wybierz pozycję Konto.

  Uwaga: Jeśli nie widzisz Konta lub masz już otwarty plik lub dokument, wybierz z menu Plik, a następnie wybierz Konto lub Pomoc na liście po lewej stronie.

 2. W obszarze Informacje o produkcie będzie widoczna nazwa produktu pakietu Office, a w niektórych przypadkach pełny numer wersji.

  • 1 — Nazwa produktu, taka jak Microsoft 365 ProPlus lub Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów.

   2 — numer wersji, który zawiera wersję, numer kompilacji i typ instalacji, takich jak szybka instalacja lub ze Sklepu Windows.

  Aby uzyskać więcej informacji, takich jak informacje o wersji bitowej wybierz pozycję Excel — informacje. Zostanie otwarte okno dialogowe, z informacją o pełnym numerze wersji i wersji bitowej (32-bitowej lub 64-bitowej).

Zobacz też

Która wersja programu Outlook jest używana?

Jak ustalić, czy na komputerze działa 32- czy 64-bitowa wersja systemu Windows

Otwórz dowolną aplikację pakietu Office, na przykład Word, i utwórz nowy dokument.

Na przykład przejdź do programu Word i wybierz pozycję Word — informacje.

W otwartym oknie dialogowym wyświetlony będzie numer wersji, a także typ licencji. W poniższym przykładzie numer wersji to 16. 18 a licencja jest jednorazowym zakupem pakietu Office 2019 dla komputerów Mac. net/pl-pl/media/06693188-0b37-469b-8698-14688aa6f10b. png" alt="Okno dialogowe Word — informacje" loading="lazy"/>

Zobacz też

Historia aktualizacji pakietu Office dla komputerów MacInformacje o wersji dotyczące pakietu Office dla komputerów Mac

Nadal nie masz pewności?

Jeśli nie można wykonać powyższych czynności w Twojej sytuacji, prawdopodobnie używasz starszej wersji pakietu Office. Aby dowiedzieć się, której wersji używasz, zobacz Znajdowanie szczegółów dotyczących innych wersji pakietu Office.

Pakiet informacyjny o produkcie Frigidaire Fghc2379kp0

Bezpośredni link do pobrania Pakiet informacyjny o produkcie Frigidaire Fghc2379kp0

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Pakiet informacyjny o produkcie Frigidaire Fghc2379kp0