Połączenie montażowe Black And Decker Bdwd15

Połączenie montażowe Black and Decker BDWD15 to trwały i niezawodny system montażowy, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających trwałego i wytrzymałego systemu. Połączenie montażowe Black and Decker zawiera wszystkie wymagane elementy do montażu i pozwala na szybkie i pewne połączenie elementów. Połączenie montażowe Black and Decker jest łatwe w instalacji, a jego trwałość sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają wytrzymałych i trwałych połączeń.

Ostatnia aktualizacja: Połączenie montażowe Black And Decker Bdwd15

Nasze produkty ułatwiają sprzątanie i sprawiają, że masz więcej czasu. Na to, co kochasz!

BLACK+DECKER POWERCONNECT

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wydajnych elektronarzędzi do majsterkowania, produktów do pielęgnacji ogrodu, czy też uniwersalnych urządzeń do sprzątania, aby odświeżyć dom - poradzisz sobie bez problemu dzięki POWERCONNECT.

Więcej Mocy

Wyższy moment obrotowy i dłuższy czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora dzięki zastosowaniu siników bezszczotkowych.

Pozostaw swój dom idealnie czysty, dzięki odkurzaczowi.

BLACK+DECKER® 18V POWERSERIES Extreme 4-w-1, zaprojektowanemu z myślą o ułatwianiu Twojego życia.

Kompatybilność z systemem 18V.

Ponieważ ten produkt jest częścią platformy akumulatorowej 18V, możesz wyjąć akumulator i użyć go w innym narzędziu 18V B+D - to takie proste!

Moc Tworzenia

Moc tworzenia na wyciągnięcie ręki, dzięki elektronarzędziom BLACK+DECKER. Możliwości są ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią.

Śledź nas w social mediach!

Zainspiruj się i podziel się swoimi projektami #BLACKANDDECKER.

Domowe Wyzwania

Jeśli możesz to sobie wyobrazić, możesz to stworzyćPomyśl o tym, co chciałbyś zmienić w swoim otoczeniu i po prostu to zrób. Szeroka gama elektronarzędzi BLACK+DECKER® daje Ci pewność wykonania każdego projektu, zaczynając od codziennych napraw domowych.Wybierz spośród narzędzi akumulatorowych lub sieciowych, zaprojektowanych tak, aby pomóc Ci z łatwością i bez wysiłku zmienić Twoje plany w rzeczywistość. Rozpocznij swoją przygodę już teraz

STANLEY to jeden z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. STANLEY to rozpoznawany amerykański producent i dostawca wysokiej jakości markowych narzędzi ręcznych, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elektronarzędzi i elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów.
Marka STANLEY od wielu lat jest dobrze znana polskim majsterkowiczom i osobom korzystającym na co dzień z narzędzi ręcznych. W wyniku rozszerzenia i zróżnicowania swojej oferty, STANLEY posiada obecnie kilkadziesiąt tysięcy nowoczesnych produktów. Ułatwiają one ludziom wykorzystywać ich umiejętności, wyrażać twórczy zapał oraz
realizować wizje poprzez pracę.

W Polsce firma reprezentowana jest przez Stanley Black & Decker Polska Sp. z o. o.

Początki STANLEY to rok 1823, kiedy to kupiec i producent Frederic T. STANLEY rozpoczął produkcję narzędzi w Północnej Karolinie. Wcześniej pracował jako urzędnik na parowcu Connecticut River albo jako domokrążca. W roku 1830 roku wspólnie z młodszym bratem Williamem opracowali silnik parowy, który prawdopodobnie był jedynym egzemplarzem w kraju, w Connecticut. Ten silnik wciąż działa! W 1831 roku razem otwierają niewielki zakład w New Britain do wytwarzania domowych ozdób i zamków drzwiowych. Choć firma nie przetrwała tzw. Paniki 1837 roku, wydaje się, że posłużyła jako podstawa do drugiego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Jako właściwy początek przyjmujemy więc dzień 1843 roku, kiedy to ponownie w porozumieniu z bratem Williamem, Frederic Trent STANLEY założył STANLEY's Bolt Manufactory. Pierwotnie, znajdująca się w New Britain w stanie Connecticut firma, produkowała śruby, metalowe drzwi i inne elementy z kutego żelaza. Kilka lat później, w 1857 roku kuzyn Fryderyka, Henry STANLEY, założył również w New Britain odrębną firmę The STANLEY Rule and Level Company. To właśnie ta firma wyprodukowała strugi wymyślone przez Leonarda Bailey’a, znane jako STANLEY/Bailey i cenione przez stolarzy z końca XIX i początku XX wieku a nadal popularne wśród rzemieślników pracujących w drewnie w dzisiejszych czasach. W 1920 r. The STANLEY Rule and Level Company połączyła się ze STANLEY's Bolt Manufactory i została przemianowana na The STANLEY Works aby finalnie stać się najsłynniejszą wytwórnią narzędzi ręcznych.

Z biegiem lat firma The STANLEY Works wyprodukowała jedne z najbardziej innowacyjnych i użytecznych narzędzi, jakie kiedykolwiek powstały. Wśród tych narzędzi są wspomniane strugi Bailey'a®, Surformy®, miary PowerLock®, a ostatnio linia produktów FatMax™. Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, STANLEY wciąż jest liderem w dziedzinie innowacji narzędzi ręcznych.

Dla nas to wszystko zaczyna się od Ciebie. Zanim jeszcze rozpoczniemy projektowanie narzędzia, pytamy ludzi, którzy używają go codziennie, czego od niego oczekują. Do czego go używają? Jak chcą go używać? Wiele pytań, ale odpowiedzi dają nam szereg informacji pomocnych przy pracy nad nowymi produktami. Następnie przeprowadzamy szereg testów dotyczących codziennego wykorzystania danego narzędzia. Tak więc przekręcamy je, wyginamy, ściskamy, zmniejszamy ich wagę, mielimy, ciągniemy we wszystkie strony i oglądamy pod mikroskopem. Testujemy je zarówno przy bardzo wysokich jak i niskich temperaturach, w ekstremalnie mroźnych oraz wilgotnych warunkach. Jednym słowem, aby uczynić je trwalszym najpierw musimy je zniszczyć.

Rezultaty wszystkich naszych badań, testów i doświadczeń są widoczne w naszych produktach. Od FuBar’ów i młotków AntiVibe do doskonale ostrych pił, zszywaczy, które nie zawodzą i poziomic, dwa razy bardziej trwałych niż poprzednie.

Stanley Black & Decker

12 marca 2010 r., firmy The STANLEY Works i Black & Decker połączyły się w Stanley Black & Decker; by dostarczać narzędzia i rozwiązania, na które liczą przedsiębiorstwa przemysłowe, profesjonalne i konsumenckie, by osiągnąć wspólnie znaczący sukces.

Od roku 1843 wyznaczamy najwyższe standardy jakości we wszystkim, co robimy. Nie ma na świecie firmy o mocniejszej tradycji niż nasza, ani firmy, która ma tak wielkie doświadczenie w ciężkiej pracy, innowacyjności, w mocnych narzędziach, które profesjonalistom na całym świecie pomagają budować, naprawiać oraz chronić najważniejsze rzeczy.
Stanley Black & Decker jest największym na świecie producentem narzędzi oraz systemów bezpieczeństwa. Zatrudnia prawie 40. 000 pracowników i działa w ponad 175 państwach.

Jesteśmy liderem w dziedzinie narzędzi oraz systemów bezpieczeństwa. STANLEY Tools to my. DeWalt to my. Porter-Cable to my. Mac Tools to my. Facom to my. Usag to my. Black&Decker to my. Bostitch to my. I jeszcze więcej. Jesteśmy drzwiami, które ochraniają Cię na lotniskach. Jesteśmy zamkiem i zasuwą w Twoich drzwiach. Jesteśmy młotem hydraulicznym, który ratuje uwięzionych przez trzęsienie ziemi. Jesteśmy zawsze pod telefonem w razie konieczności.
Nieważne gdzie mieszkasz, jakim samochodem jeździsz, w jakim sklepie robisz zakupy lub w jakim budynku pracujesz… Możesz się założyć, że mieliśmy udział w tym, by to wszystko funkcjonowało. A także możesz być pewien, że zrobimy wszystko, by tak było dalej.

Informacja o realizowanej strategii podatkowej Stanley Black & Decker Polska Sp. za 2021 r.

Nasza historia

Jeśli prześledzisz całą historię, do samego początku, odkryjesz, że wszystko zaczęło się od trzech osób: Frederick STANLEY, Duncan Black, and Alonzo Decker. Trzech pasjonatów, którzy zbudowali silne firmy i byli z tego tak dumni, że użyli swoich nazwisk, by nadać im nazwę. Setki lat później, my jesteśmy dumni z faktu, że możemy kontynuować ich dziedzictwo i że w dalszym ciągu podtrzymujemy ich dobre imię.

W roku 1843 Frederick STANLEY założył w New Britain, w stanie Connecticut małą fabrykę produkującą śruby, zawiasy i inny sprzęt z kutego żelaza. Dzięki ciągłej innowacyjności i najwyższym oraz rygorystycznym normom poprawy jakości, firma STANLEY definiuje jakość tak samo jak i jej produkty.

W roku 1910 Duncan Black and Alonzo G. Decker w Baltimore, w stanie Maryland założyli warsztat, początkowo o podobnych rozmiarach. Ich warsztat urósł poza wszystko, co mogli sobie wyobrazić.

Obie firmy rozwijały się równocześnie przez dziesięciolecia, gromadząc niezrównaną ilość marek i produktów i co jeszcze bardziej imponujące - bogactwo wiedzy specjalistycznej.
I podobnie jak było w 1843 roku, nasze zamiłowanie do doskonałości wciąż jest dostrzegane na całym świecie w zdyscyplinowanym działaniu, celowym rozwoju biznesu i lojalnych relacjach z klientami.

Najważniejsze fakty z historii STANLEY Black&Decker

1843 - Założenie STANLEY's Bolt Manufactory. Produkcja drobnych wyrobów metalowych w New Britain Connecticut, USA, podjęta przez Fredericka T. STANLEYa i jego brata Williama.
1857 - Powołano The STANLEY Rule and Level Company.
1857 - Otworzenie w New Britain przez Henry STANLEY’a, kuzyna Fryderyka, STANLEY Rule and Level Company produkującej ręczne narzędzia stolarskie i słynnych strugów STANLEY/BAILEY
1910 - Duncan Black i Alonzo Decker zainwestowali $1200 i założyli w Baltimore firmę, której zadaniem było produkowanie i sprzedaż wyspecjalizowanych maszyn użytkowych. Należały do nich: maszyna do kapslowania butelek z mlekiem, maszyna do konfekcjonowania znaczków pocztowych, maszyny dla mennicy państwowej, amortyzatory a także maszyna do zbierania plonów bawełny.
1914 - Pierwszy zszywacz biurowy
1916 - Pierwsza na świecie przenośna wiertarka do wierteł o średnicy ½ cala, wyposażona w uchwyt pistoletowy, wyłącznik typu załącz-wyłącz oraz w komutatorowy silnik uniwersalny wchodzi do sprzedaży.
1917 - Firma Black & Decker uzyskuje patent na uchwyt pistoletowy oraz wyłącznik. Buduje pierwszą fabrykę zatrudniającą 1200 osób w Towson, na przedmieściach Baltimore, Maryland.
1920 - The STANLEY Rule and Level Company połączyła się z STANLEY's Bolt Manufactory, aby finalnie stać się najsłynniejszą wytwórnią narzędzi ręcznych The STANLEY Works.
1922 - Pierwsza zagraniczna filia Black & Decker w Kanadzie. Budowa pierwszego wkrętaka elektrycznego.
1923 - The STANLEY Works przewodniczy Clarence F. Bennetti spółka rozszerza swoją działalność w Europie.
1923 - Pierwsza próba zaoferowania elektronarzędzi dla powszechnego odbiorcy – wiertarka w przystępnej cenie z uchwytem ½ cala i łożyskami ślizgowymi.
1925 - Założenie filii handlowej w Londynie z pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
1925 - Innowacje: pierwsze w USA objazdowe szkolenia n/t użytkowania elektronarzędzi.
1929 - Zakup pierwszego samolotu dla celów szkoleniowych – pokazy dotyczące obsługi silnika lotniczego przy użyciu elektro-narzędzi
1930 - Pierwsze drzwi automatyczne STANLEY
1930 - Pierwsza pralka Black & Decker „Cinderella™”
1931 - Pierwsza miara zwijana STANLEY
1935-1939 - Wiele innowacji techniczno-produkcyjnych dotyczących m. in. silników. Nowe koncepcje elektronarzędzi. Pierwsza wiertarka udarowa.
1940 - Pierwsza stołowa pilarka „Quick Saw”
1941 - Uruchomienie produkcji na potrzeby wojskowe m. amunicji. Kontynuacja produkcji elektronarzędzi w zmniejszonym wymiarze.
1942 - Zastosowanie po raz pierwszy tworzyw sztucznych do produkcji obudów elektronarzędzi.
1946 - Pierwsza na świecie wiertarka dla majsterkowiczów. Pierwsza filia w Ameryce Południowej w Sao Paulo. Uruchomienie szeregu linii akcesoriów do elektronarzędzi
1949 - Pierwsza gama pilarek tarczowych oraz zakrętarka udarowa
1955 - Założenie filii w Południowej Afryce oraz budowa fabryki w Croydon w Australii
1957 - Pierwsze elektronarzędzia ogrodowe Black & Decker. Ustanowienie filii w Belgii, Holandii i Niemczech a także w Auckland w Nowej Zelandii.
1960 - Zakup firmy DeWALT w Lancaster, PA, producenta pilarek ramieniowych oraz innych stacjonarnych maszyn stolarskich.
1961 - Pierwsza na świecie akumulatorowa wiertarka z wbudowanym akumulatorem niklowo-kadmowym. Rok później dodano trzy nowe modele takich wiertarek oraz akumulatorowe nożyce do żywopłotu.
1964 - Efekt współpracy z NASA: pierwsza na świecie akumulatorowa wkrętarka pozbawiona momentu reakcyjnego – do pracy w warunkach nieważkości. Projekt Gemini.
1965 - Zainstalowanie pierwszego komputera w firmie oraz pierwsze zastosowanie hamulca elektrycznego w pilarkach
1966 - Pierwsze notowanie akcji The STANLEY Works na giełdzie nowojorskiej
1967 - Nagroda Królowej Brytyjskiej za osiągnięcia w eksporcie. Nagroda Oscar del Comercia we Włoszech.
1968 - Wyprodukowanie dla NASA specjalnej głowicy z napędem akumulatorowym - do pobierania próbek gruntu księżycowego w trakcie misji Apollo.
1969 - Pierwsza elektryczna kosiarka do trawy na 4 kołach.
1970 - Nabycie zakładów QUENOT-MABO w Besancon (Francja), czołowego producenta narzędzi pomiarowych w Europie.
1971 - Całkowity sukces przy zastosowaniu akumulatorowego młota w czasie misji na Księżycu.
1972 - Pierwsza fabryka Black & Decker na gruncie japońskim.
1973 - Pierwszy na świecie stolik warsztatowy typu Workmate™
1974 - Wprowadzenie po raz pierwszy zasady „gwarantowanej satysfakcji”
1974 - Opracowanie koncepcji domowych odkurzaczy akumulatorowych Dustbusters™.
1975 - Alonzo Decker Jr. – syn założyciela firmy Black & Decker ustąpił za stanowiska prezydenta korporacji. Stanowisko objął Francis Lucier – po raz pierwszy osoba nie będąca członkiem rodziny założycieli.
1980 - Nabycie MAC TOOLS i PROTO, dwóch amerykańskich firm produkujących wysokiej jakości narzędzia mechaniczne dla przemysłu samochodowego.
1984 - Pierwsza akumulatorowa, profesjonalna wyrzynarka Black & Decker serii Industrial™, oparta na nowym silniku o średnicy 57mm.
1985 - Uruchomienie linii akcesoriów Piranha™. Pierwsza innowacyjna tarcza pilarska z węglikami spiekanymi o doskonałych parametrach cięcia.
1986 - Nabycie firmy BOSTITCH, produkującej narzędzia do zamocowań oraz NATIONAL HAND TOOLS, wytwarzającej narzędzia mechaniczne.
1989 - Nabycie zakładów RABONE-CHESTERMAN, czołowej brytyjskiej firmy specjalizujące się w produkcji poziomnic i narzędzi pomiarowych.
1989 - Zakup firmy Emhart Corporation. Do gamy produktów doszły nity i nitownice Pop™, linia baterii wodociągowych Price Pfister™, linia zamków Kwikset™, linia mocowań Molly™.
1991 - Założenie STANLEY International Holdings INC - przedstawicielstwa zagranicznego STANLEY w Polsce.
1992 - Nabycie zakładów TONA w byłej Czechosłowacji, czołowego na rynku wschodnioeuropejskim, producenta narzędzi mechanicznych.
1993 - Założenie Fabryki Gwoździ Otaśmowanych we Wrocławiu.
1996 - Utworzenie STANLEY Europa z siedzibą w Brukseli.
1997 - Uruchomienie sprzedaży elektronarzędzi DeWALT w Polsce.
2002 - Przekształcenie STANLEY International Holdings INC w STANLEY Sales and Marketing Poland sp.
2004 - Nabycie zakładów CST/Berger (Illinois, USA), czołowej amerykańskiej firmy specjalizującej się w produkcji laserowych urządzeń pomiarowych.
2006 - Nabycie firmy FACOM, europejskiego producenta profesjonalnych narzędzi ręcznych dla przemysłu i usług.
2010 - Połączenie firm The STANLEY Works i Black & Decker. Na giełdzie aukcje połączonych firm występują jako Stanley Black & Decker. W Polsce firma nazywa się Stanley Black & Decker Polska Sp.

2012 - STANLEY wprowadza na rynek nową gamę elektronarzędzi STANLEY FatMax

2014 - Marka STANLEY rezygnuje z rozpoznawalnej na całym świecie czarnej lub żółtej "żyletki". Od 1 stycznia 2014 można zauważyć nowe logo STANLEY, pojawiające się na produktach i w komunikacji z klientami. Nowe logo ma odzwierciedlać zmiany w nieustannie rozszerzającej się gamie produktów i nadać mu nowoczesną, profesjonalną i dynamiczną osobowość. Jako uzupełnienie oferty elektronarzędzi FATMAX, STANLEY wprowadza pełną gamę akcesoriów, od wierteł, przez brzeszczoty, tarcze po artykuły ścierne.

… ciąg dalszy nastąpi

Połączenie montażowe Black And Decker Bdwd15

Bezpośredni link do pobrania Połączenie montażowe Black And Decker Bdwd15

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Połączenie montażowe Black And Decker Bdwd15