Połączenie montażowe Hitachi R M700gpgs2x

Hitachi R M700gpgs2x to połączenie montażowe, które oferuje wyjątkową wytrzymałość i elastyczność. Jest to doskonałym rozwiązaniem dla projektów, które wymagają szybkiego i łatwego montażu. Połączenie montażowe Hitachi R M700gpgs2x może być stosowane w różnych warunkach, w tym w środowiskach złożonych, wysokotemperaturowych i wilgotnych. Jest to produkt zgodny z normami UL i CSA oraz jest zgodny z normą IP68, co zapewnia, że jest odporny na działanie wody i kurzu. Dodatkowo, połączenie montażowe Hitachi R M700gpgs2x ma wbudowany wyłącznik i ochronę przeciwprzepięciową, co zapewnia, że jest bezpieczny w użytkowaniu.

Ostatnia aktualizacja: Połączenie montażowe Hitachi R M700gpgs2x

Colour


 • Czarne szkło
 • Funkcje
 • Specyfikacja techniczna
 • Wsparcie
 • Funkcje

  Świeża żywność dzięki szufladzie
  próżniowej

  Szuflada próżniowa

  Sekretem dłuższej świeżości jest obniżony poziom tlenu. Oryginalny system konserwacji próżniowej Hitachi odprowadza powietrze w celu utrzymania ciśnienia na poziomie ok. 0, 8 atm. Mięso, ryby i produkty mleczne zachowują świeżość i wartości odżywcze oraz są gotowe do gotowania bez rozmrażania.

  Obejrzyj film

  Szuflada próżniowa

  Zachowanie wartości odżywczych

  Żyj zdrowo. Środowisko o obniżonym ciśnieniu zapobiega utlenianiu i pozwala zachować wartości odżywcze produktów spożywczych.

  Wartość DHA w makreli przechowywanej przez 3 dni*1

  Badania i raport przygotowane przez Suranaree University of Technology*2

  Wartość początkowa
  2. 71g/100g

  *1 Testowany model: R-X7300F. Rezultaty mogą się różnić w zależności od poziomu świeżości przechowywanych produktów spożywczych. Ten efekt nie ma wpływu na datę przydatności do spożycia oraz nie gwarantuje wskazanego okresu trwałości.

  *2 Badania przeprowadzone przez Centrum Sprzętu Naukowego i Technologicznego Suranaree University of Technology zgodnie z zasadami, warunkami i wynikami testów dostępnymi w trakcie badania i analizy. Dane na wykresie obliczone przez Hitachi.

  Wartość witaminy C w przechowywanych ananasach po 3 dniach*13

  Tested and Report
  by Suranaree University of Technology*22

  Wartość początkowa
  3. 61mg/100g

  Wartość witaminy C w przechowywanych papaje
  po 7 dniach*14

  Wartość początkowa 56. 6mg/100g

  *1*3 Testowany model: R-M80VAGGD9X.

  *3*4 Testowane przez Hitachi.

  Wartość witaminy C w przechowywanych papaje po 7 dniach*13

  Wartość początkowa
  56. 6mg/100g

  Zachowanie świeżości

  Doskonałe zachowanie oryginalnego smaku i konsystencji dzięki utrzymaniu świeżości bez mrożenia oraz chronieniu przed wysychaniem bez konieczności kłopotliwego owijania*.

  Plasterki kurczaka, szynki*5

  Sałata dębolistna czerwona*5

  **5 Badanie poziomu oraz zachowania wilgoci przeprowadzone przez Hitachi. Testowany model: R-S38JV.

  Doskonałe zachowanie oryginalnego smaku i konsystencji dzięki utrzymaniu świeżości bez mrożenia oraz chronieniu przed wysychaniem bez konieczności kłopotliwego owijania*

  Doskonale zachowana świeżość dzięki technologii Hitachi.

  Ciesz się świeżym jedzeniem (Sashimi)!

  Wskaźnik świeżości K dla surowego tuńczyka po 3 dniach przechowywania*6

  Wartość początkowa: 10. 4%

  Szuflada próżniowa: 18. 8%(Tryb Vacuum Sub Zero:
  ok. -1°C)
  Komora lodówki: 31. 5%

  Ciesz się świeżym jedzeniem!

  Wartość K piersi z kurczaka po 7 dniach przechowywania*2

  Wartość początkowa: 44. 0%

  Szuflada próżniowa: 46. 9%(Tryb Vacuum Sub Zero: ok. -1°C) Komora lodówki: 52. 3%

  **6 Testowane przez Hitachi. Testowany model: R-WB64VGD0. Wartość K to wskaźnik świeżości. Im niższa jest jego wartość, tym świeższy jest produkt. Wskaźnik świeżości K wynoszący 20% lub więcej informuje,
  że produkt nie może być spożywany w stanie surowym, a wskaźnik świeżości K wynoszący 60% lub więcej informuje, że produkt nie jest zdatny do spożycia. Efekt może się różnić w zależności od rodzaju lub świeżości przechowywanej żywności i nie wydłuża okresu przydatności do spożycia.

  Wartość K piersi z kurczaka po 7 dniach przechowywania*6

  Szuflada próżniowa: 46. 9%(Tryb Vacuum Sub Zero:
  ok. -1°C)

  Komora lodówki: 52. 3%

  Zachowanie smaku

  Doskonałe zachowanie oryginalnego smaku i konsystencji dzięki utrzymaniu świeżości bez mrożenia oraz chronieniu przed wysychaniem bez konieczności kłopotliwego owijania.

  Jagnięcina po 7 dniach przechowywania*7

  Utrata masy w wyniku rozmrażania 0. 37g / 100g

  Szuflada próżniowa
  (Tryb Vacuum Sub Zero: ok. -1°C)
  Utrata masy w wyniku rozmrażania 0. 69g / 100g

  Komora zamrażarki
  (naturalne odmrażanie)

  **7 testowane przez Hitachi.

  Utrata masy w wyniku rozmrażania 0. 37g / 100g

  VSzuflada próżniowa
  (Tryb Vacuum Sub Zero:
  ok. -1°C)

  Utrata masy w wyniku rozmrażania 0. 69g / 100g

  Komora zamrażarki(naturalne odmrażanie)

  Szybkie wchłanianie się przypraw

  Komora usuwa powietrze z przechowywanej żywności, co umożliwia szybsze wchłanianie się przypraw. Pozwala to skrócić czas potrzebny na przyprawianie i gotowanie potraw, np. marynowanie i suszenie żywności, dzięki czemu zostaje więcej czasu na jedzenie!

  Szybkie wchłanianie się przypraw*8

  Komora lodówki

  **8 Badania przeprowadzone przez Hitachi. Rezultaty mogą się różnić w zależności od poziomu świeżości przechowywanej żywności.

  Optymalne utrzymanie świeżości

  Przechowuje Twoje ulubione potrawy w optymalnych warunkach.

  Technologia zachowywania świeżości utrzymuje ciśnienie na poziomie 0, 8 atm*

  Innowacje Hitachi w najlepszym wydaniu: uszczelniona szuflada utrzymuje stałe środowisko podciśnieniowe. Pompa próżniowa usuwa powietrze i redukuje poziom tlenu w celu osiągnięcia ciśnienia na poziomie 0, 8 atm przez cały czas użytkowania.

  * Dzięki zastosowaniu technologii próżniowej powstaje przestrzeń, w której ciśnienie jest niższe od atmosferycznego. Ciśnienie w komorze próżniowej wynosi około 0, 8 atm, czyli poniżej poziomu ciśnienia atmosferycznego – firma Hitachi określa to mianem technologii próżniowej.

  Opcja 2 temperatur

  Teraz możesz precyzyjnie chłodzić produkty spożywcze. Przechowuj żywność bez zamrażania, wybierając odpowiednią temperaturę do przechowywanych produktów i zapobiegaj utracie smaku i konsystencji.

  Bezramowa konstrukcja ze szkła

  Dodaj odrobinę elegancji swojej kuchni, dzięki nowej konstrukcji całkowicie przeszklonych, bezramowych drzwi. com/products/refrigerators/image/features3/sbs2_features3_3dd01_sp. jpg? 0928"/>

  Świeże warzywa

  Komora na warzywa z zabezpieczeniem wilgotności

  Aby zapewnić długotrwałą świeżość, komora z zabezpieczeniem wilgotności utrzymuje wilgotność żywności na optymalnym poziomie wynoszącym około 90%*1 z pośrednim chłodzeniem. W pełni oddzielne komory są zawsze pełne czystego powietrza, nie przenoszą zapachów dzięki filtrowi o potrójnej mocy.

  * Testowane przez Hitachi. Różni się w zależności od ilości i rodzaju warzyw.

  *1 Testowane przez Hitachi.

  Komora na warzywa z zabezpieczeniem wilgotności

  Utrzymanie wilgotności 90%*2

  Zabezpieczenie wilgotności umożliwia przechowywanie warzyw w optymalnym środowisku przez 7 dni. *2

  *2 Utrzymanie wilgotności przetestowane przez firmę Hitachi. Działanie to nie przedłuża okresów przydatności do spożycia i ważności oraz nie gwarantuje wskazanego okresu trwałości.

  Jarmuż po 7 dniach przechowywania

  1. dzień

  Po 7 dniach

  Skuteczna usuwanie zapachów

  Filtr powietrza o potrójnej mocy

  Filtr o potrójnej mocy usuwa substancje zapachowe*1 oraz 99% bakterii*2. com/products/refrigerators/image/features3/sbs_features3_08_01_sp. com/products/refrigerators/image/features3/sbs_features3_08_01_pc. jpg" alt=""/>

  Cebula i czosnek

  Merkaptan metylowy

  *1 Filtr o potrójnej mocy, który przechwytuje i usuwa 7 substancji zapachowych (Badania przeprowadzone przez Hitachi. Rodzaje zapachów: merkaptan metylowy, amoniak, aldehyd octowy, trimetyloamina, propanal, heksanal i kwas octowy).

  *2 Dzięki temu zapewnia również działanie sterylizujące. Dzięki połączeniu właściwości węgla aktywnego, zeolitu i tlenku manganu (katalizatora) filtr z czasem znacznie zmniejsza zawartość substancji zapachowych. Organizacja badawcza: Boken Quality Evaluation Institute. Metoda badania: Metoda przyczepności folii (JISZ2801). Nazwa elementu przetwarzającego: Filtr. Metoda sterylizacji: Zastosowanie katalizatora utleniającego do filtra. Temat: Bakterie uwięzione w filtrze. Wyniki badania: w ciągu 24 godzin usunięto 99% przy użyciu samego filtra. Brak wpływu na środowisko i produkty spożywcze znajdujące się wewnątrz lodówki.

  Filtr powietrza o potrójnej mocy

  Czysta woda z wody butelkowanej

  Dozownik lodu i wody ze zbiornikiem

  Wystarczy nalać wody mineralnej lub innej oczyszczonej wody do zbiornika o pojemności 5 l. Serwuje schłodzoną wodę oraz automatycznie tworzy lód. Można go zainstalować praktycznie wszędzie, bez kłopotliwych przewodów. com/products/refrigerators/image/features3/sbs2_features3_06_01_sp. com/products/refrigerators/image/features3/sbs2_features3_06_01_pc. jpg" alt=""/>

  *1 Wygląd części wewnętrznej i zewnętrznej może się różnić w zależności od wybranego modelu.

  Dozownik lodu i wody ze zbiornikiem

  Automatycznie dostępny czysty lód Stworzone dla Ciebie

  Jeśli pragniesz szybko przygotować lód, wystarczy włączyć tryb Quick Freezing (szybkiego zamrażania). Dzięki użyciu tej funkcji uzyskasz lód około 14%*2 szybciej. Porównanie pomiędzy włączonym i wyłączonym trybem szybkiego mrożenia. com/products/refrigerators/image/features3/sbs2_features3_06_02_sp. jpg? 2001"/>

  *2 Testowane przez Hitachi.

  Tryb Quick Cooling

  Gdy potrzebujesz szybkiego i wydajnego chłodzenia, włącz tryb Quick Cooling, który zapewnia o około 8%* szybsze chłodzenie.

  * Badania przeprowadzone przez Hitachi. Porównanie między włączonym a wyłączonym trybem Quick Cooling.

  * Obraz służy wyłącznie do celów ilustracyjnych.
  * Wygląd wnętrza może się różnić w zależności od wybranego modelu.

  Przełomowa oszczędność energii

  VIP – technologia próżniowych paneli izolacyjnych

  VIP to cienkie panele, w środku których znajduje się Szuflada próżniowa z włókna szklanego zapewniająca bardzo wysoką izolacyjność cieplną – znacznie wyższą niż w przypadku standardowego materiału izolacyjnego, jakim jest uretan. Zapobiegają przedostawaniu się ciepła zewnętrznego, co pozwala uzyskać ogromną oszczędność energii. Chłodzenie jest utrzymywane przez 15 godzin – to najlepsza wydajność izolacji cieplnej w przypadku przerwy w zasilaniu.

  * Obrazy służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Badania przeprowadzone przez Hitachi. Testy porównawcze przeprowadzone z użyciem całej linii produktów Hitachi. com/products/refrigerators/image/features3/sbs2_features3_10_3dd_01_pc. jpg? 1002" alt=""/>

  Oszczędność energii

  Technologia Inverter × Dual Fan Cooling

  Zapewnia optymalne chłodzenie zarówno lodówki, jak i zamrażarki, co nie jest możliwe w przypadku pojedynczego wentylatora. Ulepszone chłodzenie z zastosowaniem dwóch wentylatorów przeznaczonych dla oddzielnych komór zapewnia oszczędność energii oraz wydajne chłodzenie. Ekologiczny czujnik termiczny umieszczony w każdej z komór wykrywa oddzielnie wszelkie zmiany temperatury, aby umożliwić utrzymanie idealnego poziomu temperatury w obu komorach przez cały czas.

  Technologia Inverter × Dual Fan Cooling

  FALOWNIK

  Sprężarka z falownikiem o wysokiej mocy

  Umożliwia wyjątkowo wydajne chłodzenie dzięki generowaniu dużej objętości schłodzonego powietrza, a także skuteczne chłodzenie przy niskim poziomie mocy ze sterowaniem za pomocą mikrokomputera. com/products/refrigerators/image/features3/sbs_features3_06_03_sp. com/products/refrigerators/image/features3/sbs_features3_06_03_pc. jpg" alt=""/>

  Sterowanie za pomocą dwóch czujników

  Dwa ekologiczne czujniki termiczne, jeden w komorze zamrażarki i drugi w komorze lodówki. Czujniki niezależnie od siebie wykrywają każdą zmianę temperatury, aby umożliwić utrzymanie idealnego poziomu temperatury w obu komorach. com/products/refrigerators/image/features3/sbs_features3_06_04. jpg" alt=""/>

  Ok. 3°C

  Lodówka

  -18°C

  Zamrażarka

  Oszczędność energii

  Dzięki kontrolowaniu ilości schłodzonego powietrza dostarczanego do każdej z komór można uniknąć strat energetycznych oraz zapewnić najwyższą klasę oszczędności energii. com/products/refrigerators/image/features3/sbs_features3_06_07_sp. com/products/refrigerators/image/features3/sbs_features3_06_07_pc. gif" alt=""/>

  Wydajne chłodzenie

  Każdy zakamarek lodówki jest dokładnie chłodzony, nawet gdy temperatura otoczenia osiągnie 60°C. com/products/refrigerators/image/features3/sbs_features3_06_08_sp. com/products/refrigerators/image/features3/sbs_features3_06_08_pc. gif" alt=""/>

  Bez stabilizatora

  Lodówka Hitachi z falownikiem może pracować przy znacznych wahaniach napięcia od 130 do 300 V, nawet bez specjalnego stabilizatora. com/products/refrigerators/image/features3/sbs_features3_06_09_sp. com/products/refrigerators/image/features3/sbs_features3_06_09_pc. gif" alt=""/>

  Długie utrzymanie chłodzenia

  Niska temperatura w zamrażarce jest utrzymywana nawet przez 15 godzin, aby zapewnić świeżość produktów spożywczych w razie przerwy w dostawie prądu. Warunki pracy mogą się różnić w zależności od sytuacji.

  Elegancki wystrój wnętrza

  Wnętrze lodówki z komorami umieszczonymi obok siebie zostało starannie zaprojektowane, aby zapewnić łatwe odszukanie produktów i wygodę użycia. Do zestawu dołączono energooszczędne światło LED. com/products/refrigerators/image/features3/sbs2_features3_12_3dd_01_sp. jpg? 1001"/>

  Specyfikacja techniczna

  SeriaSide by Side
  DeluxeDrzwi3 DrzwiTypFull No FrostKlasa energetycznaFPojemność brutto (L)Całość: 633Chłodziarka: 384Zamrażarka: 249Pojemność netto (L)Całość: 569Chłodziarka: 362Zamrażarka: 207Wymiary (mm)Szerokość: 920Wysokość: 1, 795Głębokość: 720Waga (kg)117Zużycie energii (kWh/rok)400INVERTER x Dual Fan Cooling ChłodziarkaKomora próżniowa(10L)Półki ze szkła hartowanegoBalkoniki w drzwiachPojemnik na nabiał(14)Oświetlenie LEDFunkcja szybkiego chłodzeniaKomora na warzywaOsobny pojemnik na warzywa(160L)Moisuture Guard Vegetable CompartmentSzufladyWysuwana półkaZamrażarkaAutomatyczna kostkarkaFunkcja szybkiego zamrażaniaGłówne cechyVIP (prózniowy panel izolacyjny)Dystrybutor wody i kostkarka do loduPojemnik na wodę z filtremSterowanie dotykoweDwa czujniki kontrolujące temperaturę (Eco Thermo)Energy Saving ModeAlarm otwartych drzwiPotrójny filtr przeciw zapachowyInneEkologiczny czynnik chłodniczy R-600a (bez CFC, bez HFC), uszczelka drzwi odporna na pleśńKolorCzarne szkło (GBK)

  Historie pracy nad produktami

 • Find Other Product Series
 • pagetop
 • Drogi Użytkowniku,

  klikając przycisk „AKCEPTUJĘ”  zgadzasz się, aby serwis Ceneo. pl sp z. o. i jego Zaufani Partnerzy przetwarzali Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż Ceneo. pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w serwisie Ceneo. pl.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wycofanie zgody nie zabrania serwisowi Ceneo. pl przetwarzania dotychczas zebranych danych.

  Wyrażając zgodę, otrzymasz reklamy produktów, które są dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź Zaufanych Partnerów Ceneo. pl. Pamiętaj, że oni również mogą korzystać ze swoich zaufanych podwykonawców.Informujemy także, że korzystając z serwisu Ceneo. pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii oraz na wykorzystywanie ich do dopasowywania treści marketingowych i reklam, o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce Plików Cookies.Więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Ceneo. pl, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz tutaj.Więcej o plikach cookies, w tym o sposobie wycofania zgody, znajdziesz tutaj.Pamiętaj, że klikając przycisk „Nie zgadzam się” nie zmniejszasz liczby wyświetlanych reklam, oznacza to tylko, że ich zawartość nie będzie dostosowana do Twoich zainteresowań.

  Nie zgadzam się

  Dzięki naszym instrukcjom instalacji, podążając krok po kroku za poradami ekspertów, z łatwością zainstalujesz baterie, systemy prysznicowe i podwieszane toalety.

  Nawet jeśli najlepszym sposobem instalacji jest wykonanie jej przez wykwalifikowanego serwisanta, zamieszczone poniżej filmy instruktażowe pozwolą Ci dokładnie zrozumieć cały proces w zapewnienia odpowiednich warunków i uzyskania pozytywnego rezultatu.

  Instrukcja instalacji – Łazienka

  Instrukcja instalacji – Prysznic

  Instrukcja instalacji – Kuchnia

  Instrukcja instalacji – WC

  • Więcej łazienkowych instalacji znajdziesz na GROHE X
  • Więcej kuchennych instalacji znajdziesz na GROHE XZobacz jak wymienić butlę CO2 w GROHE Blue HomeKontrola i wymiana zaworów zwrotnychWymiana głowicy termostatycznej dla odwróconych kanałów wodnychKtóry drążek prysznicowy wybrać?

  Połączenie montażowe Hitachi R M700gpgs2x

  Bezpośredni link do pobrania Połączenie montażowe Hitachi R M700gpgs2x

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Połączenie montażowe Hitachi R M700gpgs2x