Podręcznik łączności Epson Eb 945

Podręcznik łączności Epson Eb 945 to oficjalny podręcznik łączności Epson do drukarek z serii EB. Podręcznik zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące instalacji, konfiguracji i użytkowania drukarek z serii EB. Podręcznik zawiera również szczegółowe instrukcje dotyczące używania drukarki, w tym instrukcje dotyczące wykonywania czynności takich jak: skanowanie, drukowanie, konfigurowanie i aktualizowanie oprogramowania. Podręcznik łączności Epson Eb 945 jest bardzo przydatny dla wszystkich użytkowników drukarek z serii EB, ponieważ pomaga im w pełni wykorzystać funkcje i możliwości drukarki.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik łączności Epson Eb 945

Zobacz poniższy poradnik dla Epson EB-945H. Wszystkie poradniki na stronie ManualsCat. com mogą być przeczytane całkowicie bezpłatnie. Korzystając z przycisku 'Wybierz język', możesz wybrać język, w którym chciałbyś zobaczyć poradnik.

MANUALSCAT | PL

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie dotyczące Epson EB-945H, ale nie możesz znaleźć odpowiedzi w instrukcji użytkownika? Być może użytkownicy ManualsCat. com mogą pomóc ci w znalezieniu odpowiedzi. Wypełniając poniższy formularz twoje pytanie pojawi się w instrukcji Epson EB-945H. Upewnij się, że opisujesz trudności z Epson EB-945H tak precyzyjnie, jak tylko możesz. Im bardziej precyzyjne jest twoje pytanie, tym większa szansa na szybsze otrzymanie odpowiedzi od innego użytkownika. Gdy ktoś zareaguje na twoje pytanie zostanie wysłany do ciebie automatyczny e-mail z powiadomieniem.

Zadaj pytanie o Epson EB-945H

Marka:
Epson
Produkt:
Projektory wideo
Model/nazwa:
EB-945H
Typ pliku:
PDF
Dostępny w językach:
Angielski

Powiązane produkty Epson EB-945H

Przed zarejestrowaniem drukarki i utworzeniem konta użytkownika należy podłączyć drukarkę do sieci, aby można z niej było korzystać za pomocą komputera. Należy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w części „Rozpocznij tutaj” podręcznika konfiguracji w celu dokonania wstępnej konfiguracji drukarki i konfiguracji sieci.

Uwaga:

Jeżeli pozycja „Epson Connect Services (Usługi Epson Connect)” nie jest wyświetlana w menu Web Config drukarki, rejestrację należy przeprowadzić z poziomu komputera, używając aplikacji Epson Connect Printer Setup.

Usługi nie są dostępne w przypadku połączenia Wi-Fi Direct lub Ad Hoc.

Włącz drukarkę.

Otwórz plik Web Config drukarki za pomocą przeglądarki internetowej.

Otwórz przeglądarkę i wpisz adres IP drukarki w poniższy sposób.
http://<adres IP drukarki> (bez < >)

Adres IP drukarki można sprawdzić w jeden z poniższych sposobów. Więcej informacji na temat stanu sieci zawiera dokumentacja dołączona do drukarki.

Stan sieci na panelu sterowania drukarki

Arkusz stanu sieci

Raport kontrolny połączenia sieciowego

Ważne:

Podczas otwierania Web Config, w zależności od modelu drukarki, może się pojawić polecenie wprowadzenia hasła administratora. Początkowa wartość hasła administratora to numer seryjny drukarki. Patrz etykieta przymocowana do drukarki. Miejsce przymocowania etykiety zależy od produktu, może się ona znajdować z tyłu, wewnątrz pokrywy lub na spodzie. com/guide/pl/html/images/cecg0005p. gif"/>

Stuknij opcję Firmware Update (Aktualizacja oprogramowania sprzętowego), a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami w celu aktualizacji oprogramowania drukarki.

Stuknij opcję Epson Connect Services (Usługi Epson Connect). com/guide/assets/files/step_5. gif"/>

Wyświetli się ekran rejestracji drukarki.

Stuknij opcję Register (Zarejestruj się). com/guide/assets/files/step_6. gif"/>

Wyświetli się okno License Agreement (Umowa licencyjna). Stuknij opcję Epson Connect Member Service Terms and Conditions (Warunki świadczenia usługi członkowskiej Epson Connect) i przeczytaj wyświetlone informacje. Wybierz opcję Accept (Akceptuj), a następnie stuknij przycisk Next (Dalej).

Rozpocznie się proces rejestracji drukarki w usłudze Epson Connect. com/guide/assets/files/step_7. gif"/>

Załaduj papier do drukarki i stuknij opcję OK. com/guide/assets/files/step_8. gif"/>

Wprowadź dane konta, a następnie stuknij opcję Finish! (Zakończ! ). com/guide/pl/html/images/cecg0011p. gif"/>

Wyświetli się ekran zakończenia. Po zakończeniu rejestracji zarejestrowana drukarka wydrukuje stronę z informacjami o ustawieniach, a na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie.

Można rozpocząć korzystanie z usługi Epson Connect.

W modelu EB-945H wykorzystano technologię 3LCD zapewniającą równie wysokie natężenie światła białego i barwnego, co gwarantuje jakość obrazu w doskonałych barwach. Współczynnik kontrastu równy 10 000:1 gwarantuje dokładniejsze odwzorowanie detali.

Wiemy, że podczas prezentacji prowadzonych w firmach i instytucjach edukacyjnych ogromne znaczenie ma odpowiednia kontrola. Model EB-945H wyposażono w oprogramowanie do projekcji z kilku komputerów, dlatego można w tym samym czasie wyświetlać treści z czterech różnych urządzeń, takich jak komputer, tablet czy smartfon. Funkcja moderatora pozwala osobom prowadzącym, nauczycielom, wykładowcom i osobom prezentującym na spotkaniach przejąć kontrolę nad wyświetlanym materiałem za pośrednictwem dowolnego urządzenia.

Konfiguracja jest łatwa i elastyczna dzięki funkcji pionowej i poziomej korekcji geometrii obrazu, zapewniającej doskonały kształt bez deformacji. Dzięki temu projektor można szybko przenieść i przygotować do pracy w innej sali wykładowej lub konferencyjnej.

Projektor ten wyposażono w zaawansowane funkcje łączności, co daje wiele możliwości prezentacji. Model EB-945H można podłączyć do najnowszego cyfrowego sprzętu oraz do starszych urządzeń analogowych, nie trzeba zatem wymieniać na nowsze całego wyposażenia. Podłączanie urządzeń inteligentnych jest teraz prostsze niż kiedykolwiek dzięki funkcji kodów iProjection QR. Aby przygotować urządzenie do pracy, wystarczy zeskanować wyświetlony kod QR.

Produkt wycofany z oferty, prosimy o kontakt z handlowcem w celu znalezienia zamiennika.


Producent projektora: Epson
Zastosowanie projektora: brak danych
Technologia: LCD
Jasność [ANSI]: 3000
Kontrast: 10000:1
Rozdzielczość: 1024x768 (XGA)
Proporcje obrazu: 4:3
Korekcja trapezu pionowa [w stopniach]: 30
Obiektyw: 1. 38 - 2. 24:1
Źródło światła: Lampa
Zoom optyczny: 1, 6
Głośniki [W]: 16
Wyjścia: VGA; Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802. 11b/g/n (opcja); Złącze USB 2. 0 typu B, Złącze USB 2. 0 typu A
Wejścia: MHL; RGB; S-Video; Component x2; Composite; HDMI; VGA x2
Zasilanie [V/Hz]: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Pobór mocy: 287 W, 215 W (tryb ekonomiczny), 0, 26 W (w trybie czuwania)
Lampa [W]: 200
Żywotność lampy [h]: 5. 000 h Żywotność, 10. 000 h Żywotność (w trybie oszczędnym)
Wymiary projektora [szer/wys/gł-cm]: 29, 7 x 8, 7 x 26, 4
Waga [kg]: 2, 9
Inne funkcje: Suwak wyłączania obrazu/dźwięku, Automatyczna korekta trapezu, Wbudowany głośnik, Powiększenie cyfrowe, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Kompatybilny ze skanerem dokumentów, Proste wstępne ustawianie menu ekranowego, Pozioma i pionowa kore
Akcesoria standardowe: Torba transportowa, Kabel komputerowy, Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Pilot z bateriami
Akcesoria opcjonalne: Aparat do dokumentów, Klucz USB szybkiego połączenia bezprzewodowego, Moduł bezprzewodowej sieci LAN
Gwarancja na lampę [w miesiącach/godzinach]: 12/1000
Gwarancja na projektor [w miesiącach]: 24
Kod produktu: V11H684041

Mimo dołożenia wszelkich starań, opisy i porównania produktów mogą zawierać błędy wynikające m. in. z niepoprawnych danych dostarczonych przez producenta. Za wszelkie nieprawidłowości przepraszamy i zachęcamy do zweryfikowania specyfikacji u handlowców. Zgłoś błąd w opisie.

Materiał chroniony prawami autorskimi. Kopiowanie treści w celu publikowania stanowczo zabronione. <czytaj więcej>

Mogą Cię również zainteresować

Podręcznik łączności Epson Eb 945

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik łączności Epson Eb 945

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik łączności Epson Eb 945