Podręcznik wsparcia Dell Optiplex 7000 Tower

Dell OptiPlex 7000 Tower to wielofunkcyjny, wąskoprofilowy komputer stacjonarny o wysokiej wydajności przeznaczony do wykorzystania w siedzibie firmy. Komputer jest dostępny w wielu konfiguracjach, które obejmują procesor Intel Core i5-8500, 16 GB pamięci RAM i dysk twardy o pojemności 500 GB. Wszystkie modele wyposażone są w system operacyjny Windows 10 Professional. Komputer ma też wyjścia HDMI i DisplayPort, a także cztery porty USB 3.0. Oprócz wydajnych podzespołów, zaletą tego komputera jest jego wyśmienita obsługa posprzedażna. Dell udostępnia bogaty podręcznik wsparcia dotyczący OptiPlex 7000 Tower, w którym zawarte są informacje dotyczące konfiguracji, konserwacji i naprawy sprzętu. Oprócz tego, w podręczniku znajduje się wiele porad dotyczących konfiguracji i optymalizacji systemu operacyjnego, instalacji sterowników i innych zadań technicznych. Podręcznik wsparcia Dell OptiPlex 7000 Tower jest bardzo przydatny dla firm, które chcą maksymalnie wykorzystać potencjał swoich komputerów stacjonarnych.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik wsparcia Dell Optiplex 7000 Tower

Komputery Dell Optiplex to bardzo znana i ceniona seria komputerów stacjonarnych. Dedykowana jest przede wszystkim urzędom, instytucjom i firmom, które za główny cel stawiają sobie produktywność swojego personelu. Komputery Dell z rodziny Optiplex bez problemu znajdą swoje miejsce także w domu. W większości przypadków komputery stacjonarne Optiplex pracują pod kontrolą wydajnych procesorów Intel. Na rynku dostępne są także modele tańsze, których sercem są procesory AMD. 

Flagowe modele serii Optiplex można zakupić w obudowach Ultra Form Factor [UFF], Small Form Factor [SFF] oraz Mini Tower.

Newsletter

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach i aktualnych promocjach.

Podręcznik wsparcia Dell Optiplex 7000 Tower

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik wsparcia Dell Optiplex 7000 Tower

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik wsparcia Dell Optiplex 7000 Tower