Programowanie Konserwacja Rozwiązywanie problemów Dell 13 7000 2 In 1

Programowanie, konserwacja i rozwiązywanie problemów z Dell 13 7000 2 In 1 to łatwe zadania dzięki zaawansowanym funkcjom i technologiom, które oferuje to urządzenie. Jest to wytrzymały, lekki, wysoce wydajny laptop, wyposażony w technologię Intel Core i7, 8 GB pamięci RAM i 256 GB wbudowanej pamięci SSD. Urządzenie jest wyposażone w podświetlaną klawiaturę, wyświetlacz Full HD i zintegrowany moduł łączności Wi-Fi i Bluetooth. Oprócz tego, ma on także wyjście HDMI i USB 3.0, co ułatwia podłączanie do niego zewnętrznych urządzeń. Możesz także korzystać z programów i aplikacji, aby ułatwić wykonywanie różnych zadań, w tym tworzenie dokumentów, prezentacji, edycja zdjęć i wiele innych. Dell 13 7000 2 In 1 jest doskonałym wyborem dla osób szukających wydajnego i łatwego w użyciu laptopa.

Ostatnia aktualizacja: Programowanie Konserwacja Rozwiązywanie problemów Dell 13 7000 2 In 1

Manuals DirectoryManualsdir. pl - przewodniki Użytkownika i Instrukcje Obsługi

Narzędzie do rozwiązywania problemów z instalacją i odinstalowywaniem programu pomaga automatycznie naprawiać problemy, gdy zablokowano możliwość instalowania lub usuwania programów. Rozwiązanie to naprawia również uszkodzone klucze rejestru.

Najpierw należy pobrać narzędzie do rozwiązywania problemów.

Pobieranie narzędzia do rozwiązywania problemów

Jeśli po rozpoczęciu pobierania pojawi się pole Pobierz plik, wybierz pozycję Uruchom lub Otwórz.

Narzędzie do rozwiązywania problemów zawiera kroki, które należy wykonać. Jeśli programu nie ma na liście w opcjach odinstalowywania, zostanie wyświetlony monit o podanie kodu produktu tego programu. Aby uzyskać dostęp do kodu, potrzebne będzie narzędzie do odczytywania plików MSI, które jest zazwyczaj dostępne dla specjalistów IT. Kod produktu można znaleźć w tabeli właściwości pliku MSI.

Jakie problemy rozwiązuje to narzędzie

Narzędzie do rozwiązywania problemów pomaga rozwiązać problemy związane z:

  • Uszkodzonymi kluczami rejestru w 64-bitowych systemach operacyjnych.

  • Uszkodzonymi kluczami rejestru, które kontrolują dane aktualizacji.

    Blokowaniem instalowania nowych programów.

    Blokowaniem całkowitego odinstalowania lub zaktualizowania istniejących programów.

    Blokowaniem odinstalowywania programu za pomocą funkcji Dodaj lub usuń programy (lub programy i funkcje) w Panelu sterowania.

Jeśli próbujesz usunąć złośliwe oprogramowanie, możesz użyć narzędzia Windows Security (lub innego narzędzia antywirusowego) lub narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania systemu Windows.

Działa na

Windows 10

Windows 8. 1

Windows 8

Windows 7

Powiązane łącza

Uruchamianie starszych programów w tej wersji systemu WindowsUzyskiwanie pomocy dotyczącej błędów uaktualniania i instalacji systemu Windows 10Wskazówki, jak zwiększyć wydajność komputera w systemie Windows 10Instalowanie drukarki w systemie Windows 10Rozwiązywanie problemów z drukarkami w systemie Windows 7 lub Windows 8. 1

Manuals DirectoryManualsdir. pl - przewodniki Użytkownika i Instrukcje Obsługi

Programowanie Konserwacja Rozwiązywanie problemów Dell 13 7000 2 In 1

Bezpośredni link do pobrania Programowanie Konserwacja Rozwiązywanie problemów Dell 13 7000 2 In 1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Programowanie Konserwacja Rozwiązywanie problemów Dell 13 7000 2 In 1