Szczegółowa instrukcja obsługi Dell Ultrasharp 30 U3023e

Dell Ultrasharp 30 U3023e to nowy monitor z rodziny Dell UltraSharp, który zapewnia doskonałą jakość obrazu i zapewnia najwyższą wydajność w każdej sytuacji. Monitor posiada wyjątkowo szeroki zakres jasności, kontrastu i kolorów zapewniających najwyższą jakość obrazu. Zawiera również funkcje takie jak Flicker-Free, która redukuje migotanie i zapewnia wygodę wizualną, oraz Picture-by-Picture, która pozwala na wyświetlanie wielu źródeł obrazu na tym samym ekranie. Monitor Dell UltraSharp 30 U3023e jest wyposażony w szczegółową instrukcję obsługi, która pomaga użytkownikowi w wygodnym i bezproblemowym użytkowaniu monitora. Instrukcja zawiera wyczerpujące informacje dotyczące wszystkich funkcji monitora, a także instrukcje dotyczące instalacji, konfiguracji i regulacji.

Ostatnia aktualizacja: Szczegółowa instrukcja obsługi Dell Ultrasharp 30 U3023e

Dell UltraSharp U3023E 30"

vs

Dell UltraSharp U3023E 30"

LG 22EA63V

Dlaczego Dell UltraSharp U3023E 30" jest lepszy od LG 22EA63V?

 • 1. 98x wyższa rozdzielczość?
  2560 x 1600pxvs1920 x 1080px
 • 39. 53% większy rozmiar wyświetlacza?
  30"vs21. 5"
 • 150 nits jaśniejsze?
  400 nitsvs250 nits
 • 1053. 3m więcej wyświetlanych kolorów?
  1070mvs16. 7m
 • Posiada obrotową podstawę?
 • Posiada uchwyt VESA?
 • Posiada USB Typu-C?
 • 2bits więcej bitów na kanał koloru?
  10bitsvs8bits

Dlaczego LG 22EA63V jest lepszy od Dell UltraSharp U3023E 30"?

 • 3ms krótszy czas odświeżenia?
  5msvs8ms
 • 10000x wyższy współczynnik kontrastu statycznego?
  10000000:1vs1000:1
 • 112mm krótszy/a?
  307mmvs419mm
 • Ma złącze DVI?
 • 155mm węższy/a?
  500mmvs655mm
 • 8. 41kg lżejszy?
  2. 7kgvs11. 11kg
 • Ma złącze VGA?

Tańsze odpowiedniki

Dell UltraSharp U2723QE 27"

Acer Predator XB3 XB273U GSbmiiprzx 27"

iiyama Prolite XUB2792QSN-B1 27"

Wyświetlacz

Rodzaj technologii zastosowanej w wyświetlaczu.

Czas odświeżenia opisuje jak długo trwa zmiana stanu pikseli, aby wyświetlić nową zawartość. Im krócej trwa zmiana, tym mniejsza szansa na rozmycie obrazu.

Im większy jest rozmiar ekranu, tym lepsze wrażenia użytkownika.

Rozdzielczość wskazuje maksymalną liczbę pikseli, którą można wyświetlić na ekranie, wyrażoną jako ilość pikseli na poziomej i pionowej osi.

Gęstość pikseli to miara rozdzielczości ekranu, wyrażona jako liczba pikseli na cal (PPI) na ekranie. Większa gęstość pikseli przekłada się na większą przejrzystość i ostrość obrazów renderowanych na ekranie, poprawiając w ten sposób jakość oglądania.

Powłoka przeciwodblaskowa redukuje zewnętrzne odbicia światła pochodzącego spoza wyświetlacza.

Częstotliwość z jaką odświeżany jest ekran. Wyższa częstotliwość powoduje mniejsze migotanie (mniej szumów) i bardziej naturalny ruch w scenach akcji.

Poziomy kąt widzenia to maksymalny kąt przy którym obraz jest widziany w akceptowalnej jakości.

Pionowy kąt widzenia to maksymalny kąt przy którym obraz jest widziany w akceptowalnej jakości.

Informacje ogólne

Typ

Nieznana. Pomóż nam, sugerując wartość. (Dell UltraSharp U3023E 30")

Typ monitora

Nachylenie to możliwość wychylenia monitora w górę i w dół. Nachylenie pozwala użytkownikom zmianę pozycji patrzenia na wyświetlacz, tworząc bardziej komfortowe warunki oglądania obrazu.

Obracana podstawa pozwala na obracanie monitora w lewo i w prawo, możesz więc ustawić go pod żądanym kontem.

VESA to standard uchwytu stosowany przez wielu producentów. Urządzenie wspierające VESA może być zamontowane na wielu podpórkach, od wsporników do uchwytów ściennych.

Wysokość reprezentuje pionowy wymiar produktu.

Szerokość reprezentuje poziomy wymiar produktu.

Grubość (lub głębokość) produktu.

Uważamy, że mniejsza waga jest lepsza, ponieważ lżejsze urządzenia są wygodniejsze do przenoszenia. Niższa waga jest również zaletą dla urządzeń gospodarstwa domowego, ponieważ ułatwia transport.

Ekran może pracować w trybie pionowym, który jest lepszy do oglądania pionowych obrazów takich jak dokumenty, zdjęcia, itp.

Kolory

Nit jest miarą światła emitowanego przez wyświetlacz, równą jednej kandeli na metr kwadratowy. Jaśniejsze wyświetlacze zapewniają czytelność zawartości ekranu, nawet w słonecznych warunkach.

Odpowiednio skalibrowany ekran reprezentuje kolory takie jak są w rzeczywistości, n. p. możesz przeprowadzić sesję zdjęciową i weryfikować zdjęcia w czasie rzeczywistym. Czujnik wewnętrzny lub/i kolorymetr jest zwykle zamontowany aby kalibracja byłaby bezproblemowa.

Liczba kolorów jakie ekran jest w stanie dokładnie wyświetlić.

Głębia bitowa (głębia kolorów) to liczba bitów używanych do określenia koloru pojedynczego piksela. Im więcej bitów, tym większa gama kolorów wyświetlanych przez panel. Panel 8-bitowy używa 256 poziomów na kanał i wyświetla 16, 7 miliona kolorów, podczas gdy panel 10-bitowy osiąga 1024 poziomy i wyświetla 1, 07 miliarda kolorów.

Standardowy współczynnik kontrastu urządzenia, to współczynnik luminancji najjaśniejszej barwy do najciemniejszej barwy obrazu. Wysoki współczynnik kontrastu jest pożądanym elementem każdego wyświetlacza, ponieważ zapewnia głębsze odcienie czerni i bardziej wyraziste barwy obrazu.

Prezentuje procent pokrycia Adobe RGB przez urządzenie.

Łączność

Więcej portów HDMI oznacza możliwość podłączenia większej liczby urządzeń, takich jak konsole, dekodery satelitarne, odtwarzacze.

Apple Thunderbolt to charakterystyczny dla produktów Apple kabel, który przesyła zarówno dane i wyświetla sygnały za pomocą jednego przewodu, podczas równoczesnego zasilania urządzenia.

Umożliwia podłączenie wyświetlacza poprzez złącze DisplayPort.

Standardowe złącze mini-jack pozwala na korzystanie z większości słuchawek.

Urządzenia, które mają złącze DVI (zazwyczaj komputery i notebooki) mogą być podłączone do zestawu TV.

Posiadając więcej portów USB, możesz podłączyć więcej urządzeń.

wersja USB

Nowsza wersja USB jest szybsza i lepiej zarządza energią.

USB Typu-C ma odwracalną orientację wtyczki i kierunku kabla. com/pl/dell-ultrasharp-u3023e-30-vs-lg-22ea63v/hdmi-version-r">wersja HDMI

Nowsze wersje HDMI obsługują większą przepustowość, co pozwala na wyższą rozdzielczość i liczbę klatek na sekundę.

Zasilanie

Ile mocy zużywa urządzenie kiedy jest włączone.

Ile mocy zużywa urządzenie kiedy jest wyłączone, ale jest nadal podłączone do prądu w trybie czuwania. com/pl/dell-ultrasharp-u3023e-30-vs-lg-22ea63v/power-consumption-annual">roczne zużycie energii

Im więcej mocy na rok zużywa urządzenie, tym jest mniej energooszczędne, powodując wzrost kosztów z upływem czasu.

Funkcje

Urządzenia wspierające PiP i PaP - Picture in Picture mogą wyświetlać dwa obrazy z różnych źródeł w tym samym czasie, poprzez dzielenie obrazu lub wyświetlanie mniejszego okna wewnątrz większego obrazu.

Urządzenia z głośnikami stereo odtwarzają dźwięk, który otacza użytkownika z lewej i prawej strony, tworząc bogatszy dźwięk i lepsze wrażenia.

Urządzenia z wbudowanymi funkcjami smart TV (takie jak Android TV lub webOS) umożliwiają dostęp do popularnych aplikacji streamingowych bez konieczności zakupu/podłączania osobnego urządzenia smart TV. com/pl/dell-ultrasharp-u3023e-30-vs-lg-22ea63v/audio-output-power">moc wyjściowa audio

Moc wyjściowa audio zależy od ilości głośników oraz ich mocy. Wysoka moc wyjściowa audio skutkuje w głośnym i czystym dźwiękiem.

Pilot pozwala na zdalne kontrolowanie urządzenia. Może być dołączony do urządzenia lub występować jako opcjonalne akcesorium.

Jeżeli urządzenie wspiera Dolby Digital potrafi przesłać do sześciu różnych kanałów audio (stron systemu dźwięku 3D) dla lepszych wrażeń dźwiękowych.

Jeżeli urządzenie wspiera Dolby Digital Plus potrafi przesłać do czternastu różnych kanałów audio (stron systemu dźwięku 3D) z ulepszonym kodowaniem, dla lepszej jakości dźwięku.

DTS Surround to wysokiej jakości kodek audio, który wspiera do sześciu kanałów audio, z dobrą przepływnością i jakością audio.

Czujnik światła otoczenia dostosowuje jasność obrazu w zależności od ilości naturalnego światła otoczenia.

Inne

Urządzenia z portami HDMI lub mini HDMI mogą transmitować pliki wideo i audio w wysokiej rozdzielczości.

Zakrzywiony ekran lepiej wypełnia pole widzenia użytkownika, dając widzowi poczucie zanurzenia się w obrazie. Ponieważ nasze oczy mają naturalną krzywiznę, wyświetlacze te mogą również pomóc zmniejszyć zmęczenie oczu.

Urządzenie z regulacją wysokości posiada pełny zakres regulacji wysokości powodujący maksymalny komfort pracy.

Urządzenia SRS tworzą przestrzenny dźwięk 3D, używając tylko dwóch głośników, symulując odbiór audio dostarczany przez urządzenia wspierjące Dolby Digital.

Porty USB umieszczone z boku są łatwiej dostępne niż te z tyłu, mogą być użyteczne do szybkiego podłączania i rozłączania urządzeń.

Nagrywanie USB to funkcja urządzenia pozwalająca na nagrywanie na podłączone urządzenia USB.

BFI - Black Frame Insertion oznacza, że wyświetlacz doda czarne ramki aby pomóc ludzkiemu oku lepiej dostrzec obraz.

Boczne porty HDMI mają łatwiejszy dostęp niż te z tyłu, mogą być użyteczne do szybkiego podłączania i rozłączania urządzeń.

Bezprzewodowe 802. 11ac pracuje w zakresach częstotliwości 5GHz i 2. 4GHz (dwupasmowe WiFi). Oferuje wyższą prędkość transferu, lepszą niezawodność i niższe zużycie energii. Pozytywnie wpływa na granie i przesyłanie strumieniowe filmów HD.

Najlepszy/najlepsza w kategorii monitory?

Asus TUF Gaming VG28UQL1A 28"

Asus ProArt PA32UCX-PK 32"

Asus ProArt PA32UCX-K 32"

MSI MPG Artymis 343CQR 34"

Pokaż wszystko

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Zobacz poniższy poradnik dla Dell UltraSharp U2723QE. Wszystkie poradniki na stronie ManualsCat. com mogą być przeczytane całkowicie bezpłatnie. Korzystając z przycisku 'Wybierz język', możesz wybrać język, w którym chciałbyś zobaczyć poradnik.

MANUALSCAT | PL

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie dotyczące Dell UltraSharp U2723QE, ale nie możesz znaleźć odpowiedzi w instrukcji użytkownika? Być może użytkownicy ManualsCat. com mogą pomóc ci w znalezieniu odpowiedzi. Wypełniając poniższy formularz twoje pytanie pojawi się w instrukcji Dell UltraSharp U2723QE. Upewnij się, że opisujesz trudności z Dell UltraSharp U2723QE tak precyzyjnie, jak tylko możesz. Im bardziej precyzyjne jest twoje pytanie, tym większa szansa na szybsze otrzymanie odpowiedzi od innego użytkownika. Gdy ktoś zareaguje na twoje pytanie zostanie wysłany do ciebie automatyczny e-mail z powiadomieniem.

Zadaj pytanie o Dell UltraSharp U2723QE

Marka:
Dell
Produkt:
Monitory
Model/nazwa:
UltraSharp U2723QE
Typ pliku:
PDF
Dostępny w językach:
Angielski

Powiązane produkty Dell UltraSharp U2723QE

Szczegółowa instrukcja obsługi Dell Ultrasharp 30 U3023e

Bezpośredni link do pobrania Szczegółowa instrukcja obsługi Dell Ultrasharp 30 U3023e

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szczegółowa instrukcja obsługi Dell Ultrasharp 30 U3023e