Szybkie porady Fujitsu Irf 1s Series

Fujitsu Irf 1s Series to jeden z najnowocześniejszych i najszybszych zestawów poradników w branży. Dzięki zastosowaniu technologii Intel® Core i7, Fujitsu Irf 1s Series zapewnia wyjątkowo szybkie działanie i wydajność, której potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swoje możliwości. Zestaw poradników zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swoje możliwości. Zawiera m.in. szybki procesor Intel® Core i7, 15-calowy ekran Full HD, szybkie dyski SSD i wiele innych. Zestaw poradników Fujitsu Irf 1s Series zapewnia wyjątkowo szybką wydajność, wygodne użytkowanie i doskonałą jakość obrazu. Zestaw jest idealny dla tych, którzy poszukują wydajnego i inteligentnego rozwiązania, które pozwoli im wydajnie wykorzystać swój czas.

Ostatnia aktualizacja: Szybkie porady Fujitsu Irf 1s Series

Precyzyjne szczegóły:

Specyfikacja:

Kontroler: STM32 V3. 1S

Wejście: AC100-240V

Temperatura: 50–480 ℃

Maksymalna moc: 120 W.

Wyświetlacz: 1, 3 cala

Zasilanie: 24V 5A

Czas wylewania cyny: <8s

Rozmiar: 175 x 11, 5 x 9, 5 cm

Notatka:

Z powodu błędów w interfejsie przełączania jest teraz tylko jeden interfejs

V3. 1S nie musi wyświetlać zegara, więc nie ma baterii

Końcówka nie pracuje w sposób ciągły w wysokiej temperaturze, co łatwo uszkodzić końcówkę!

Temperatura topnienia wspólnego lutu wynosi 183 ℃, temperatura topnienia bezołowiowego lutu wynosi 227 ℃, a ogólna temperatura spawania wynosi 300–380 ℃.

380 ° C jest granicą temperatury. Gdy temperatura jest wyższa niż 380 ° C, głowica żelazna szybko się utlenia i traci, co poważnie wpłynie na żywotność rdzenia grzewczego

Wyświetlacz temperatury powyżej 380 ° C przeskoczy, im wyższa temperatura, tym większy skok!

Zaleca się spawanie w temperaturze 300-380 ℃, większość prac można wykonać, a temperatura bije w normie, co nie wpłynie na użytkowanie!

Lutownica zastosowana w tej stacji spawalniczej jest zupełnie nową głowicą lutowniczą. Ponieważ opór nowej głowicy żelaznej nie jest stabilny, temperatura podskoczy lub wystąpi błąd, co jest zjawiskiem normalnym. Po wielokrotnym użyciu stabilność stopniowo się ustabilizuje.

Pakiet zawiera:

1 x stacja lutownicza spawalnicza KSGER T12 STM32 V3. 1S

1 x uchwyt

1 x końcówka lutownicza T12-K

1 x T12-ILS Grot lutownicy

1 x T12-D24 Grot lutownicy

Szczegółowe zdjęcia:

Pobieranie sterowników
Fujitsu SCENICVIEW B15-1S (Bxx Series)


Ręczne aktualizowanie sterowników SCENICVIEW B15-1S:

Domyślne wersje sterowników dla urządzeń SCENICVIEW B15-1S można uzyskać za pośrednictwem aktualizacji%%os%% lub Windows®. Wbudowany sterownik obsługuje podstawowe funkcje sprzętu B15-1S.Ten przewodnik poprowadzi Cię przez aktualizowanie sterowników Fujitsu.

Autor: Fujitsu
Funkcja: Monitor
konfiguracja: SCENICVIEW
Seria: Bxx Series
Numer modelu: B15-1S
Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

Narzędzie do automatycznego aktualizowania SCENICVIEW B15-1S:

Sugestia: Jeśli nie masz doświadczenia w aktualizowaniu sterowników urządzeń Fujitsu Monitor, zalecamy pobranie narzędzia do aktualizacji sterowników DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft]. Narzędzie automatycznie pobiera i aktualizuje sterownik SCENICVIEW B15-1S do prawidłowej wersji, chroniąc Cię przed przypadkowym zainstalowaniem niewłaściwych sterowników.

Największą zaletą korzystania z DriverDoc jest dostęp do bazy ponad 2 150 000 sterowników (z codziennymi aktualizacjami), dzięki czemu wszystkie sterowniki na Twoim komputerze, a nie tylko z kategorii Monitor, pozostaną zawsze aktualne.


Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji B15-1S


Sterowniki SCENICVIEW B15-1S działają na jakich systemach operacyjnych?

SCENICVIEW B15-1S jest obsługiwany przez Windows.

Kiedy mogę zaktualizować sterowniki SCENICVIEW B15-1S?

Aby uzyskać optymalną wydajność sprzętową SCENICVIEW B15-1S, należy aktualizować sterowniki urządzeń raz na kilka miesięcy. org/Question">

Jakie są zagrożenia i zalety aktualizacji sterowników SCENICVIEW B15-1S?

Główną zaletą aktualizacji sterowników SCENICVIEW B15-1S jest prawidłowe działanie urządzeń sprzętowych, maksymalne wykorzystanie ich funkcji i zwiększenie wydajności. Podstawowe ryzyko związane z zastosowaniem niewłaściwych sterowników Monitor obejmuje niestabilność systemu, niezgodność sprzętową oraz awarie systemu. org/Question">

Jak aktualizowane są sterowniki SCENICVIEW B15-1S?

Możesz zaktualizować sterowniki B15-1S ręcznie poprzez Menedżer urządzeń lub automatycznie, korzystając z oprogramowania do aktualizacji sterowników.Zapewnienie właściwego kierowcy

Błędy SCENICVIEW B15-1S mogą być powiązane z uszkodzonymi lub przestarzałymi sterownikami komputera. Kierowcy mogą pracować jeden dzień i nagle przestać pracować następnego dnia, z różnych powodów. Dobrą wiadomością jest to, że sterownik systemu Monitor zawsze można zmodyfikować, aby rozwiązać problem laptopa.

Nie jest to proste, aby uzyskać sterowniki SCENICVIEW B15-1S ze względu na dużą i mylącą oficjalną stronę firmy Fujitsu. Możesz być weteranem komputerów PC, ale lokalizowanie, instalowanie i ręczne uaktualnianie sterowników SCENICVIEW B15-1S może zająć dużo czasu i całkowicie cię sfrustrować. Instalowanie nieprawidłowych sterowników może mieć niekorzystny wpływ na funkcjonalność sprzętu lub systemu operacyjnego.

Innym istotnym problemem jest użycie programu aktualizacji sterownika, który jest zbyt pracochłonny, aby to zrobić. Dobra usługa aktualizacji sterowników zapewnia, że masz aktualne kompatybilne sterowniki i tworzy kopię zapasową wszystkich aktualnych sterowników przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian. Tworzenie kopii zapasowej sterowników zapewnia bezpieczeństwo wiedzy, że można przywrócić dowolny sterownik do poprzedniej wersji, jeśli coś pójdzie nie tak.3 najpopularniejsze sterownika do Fujitsu SCENICVIEW B15-1S (Bxx Series):


 • B15-1A


 • B17-2


 • B17-2 CI(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki Fujitsu SCENICVIEW B15-1S jednym kliknięciem w DriverDoc:Pęknięty ekran to prawdziwa zmora posiadaczy smartfonów. Uszkodzenie tego elementu wiąże się z dużymi kosztami. Sprawdzamy, czy taką usterkę da się naprawić!

 • Pęknięty ekran to powszechny problem 
 • Objawy świadczące o uszkodzeniu ekranu 
 • Co zrobić w przypadku pękniętego ekranu? 
 • Zbity ekran – oceń zniszczenia
 • Delikatnie pęknięty ekran – usuwanie rys
 • Czy maskowanie rozbitego ekranu ma sens?
 • Refabrykacja zbitego ekranu w salonie
 • Wylany ekran – co to znaczy?
 • Miganie ekranu w telefonie
 • Wypalony ekran – jak go naprawić?
 • Wymiana ekranu w telefonie – kiedy jest konieczna?
 • Jak ochronić telefon przed uszkodzeniem ekranu? 
  • Zakup ubezpieczenia 
  • Szkło hartowane na wyświetlacz 
  • Ostrożność przy korzystaniu ze smartfona 

Pęknięty ekran to powszechny problem 

W najnowszych telefonach stosowane jest szkło Gorilla Glass, które w teorii ma zabezpieczyć urządzenie przed zarysowaniami, a także rozbiciami. W rzeczywistości, upadek nawet z niewielkiej wysokości prowadzi do poważnego uszkodzenia wyświetlacza. Im wyższa cena telefonu, tym wyższa cena ewentualnego serwisu, dlatego wiele osób drży na samą myśl o uszkodzeniu przedniego panelu.

Objawy świadczące o uszkodzeniu ekranu 

Głównym objawem wskazującym na uszkodzenie ekranu jest charakterystyczne rozbicie, które powszechnie nazywane jest pajączkiem. Zdarza się, że telefon po upadku wciąż działa. Użytkownik może praktycznie normalnie korzystać ze swojego smartfona. Nieco gorzej jest w przypadku, gdy na wyświetlaczu pojawiają się kolorowe paski. To znak, że uszkodzeniu uległa nie szybka, a cały wyświetlacz.

Co zrobić w przypadku pękniętego ekranu? 

Zarówno w przypadku rozbitej szybki, jak i uszkodzonego wyświetlacza konieczna jest wizyta w serwisie. Osoby, które lubią majsterkować w domowym zaciszu, mogą zakupić gotowe zestawy wraz z narzędziami umożliwiające samodzielną naprawę ekranu.

Trzeba zachować przy tym maksymalną ostrożność, ponieważ chwila nieuwagi może doprowadzić do uszkodzenia innych elementów w telefonie. Jeśli nie czujesz się na siłach, to nie warto podejmować ryzyko. Wymiana pękniętego ekranu telefonu w profesjonalnym serwisie będzie o wiele lepszym pomysłem.

Zbity ekran – oceń zniszczenia

Zazwyczaj w smartfonie ekran składa się z trzech warstw: wyświetlacza, ekranu dotykowego oraz szybki zabezpieczającej. Zanim zaczniesz zastanawiać się, co robić, oceń, która z tych części uległa uszkodzeniu, ponieważ od tego zależy zasadność twojego działania i koszty, które będzie trzeba ponieść.

Delikatnie pęknięty ekran – usuwanie rys

Istnieje kilka domowych sposobów na usuwanie rys przy niewielkim pęknięciu szybki, nie sprawdzają się one jednak przy głębokich rysach. Do dyspozycji masz między innymi pastę polerską, pastę do zębów i sodę oczyszczoną.

Za pomocą pasty i miękkiej ściereczki, na przykład z mikrofibry, delikatnie pocieraj miejsce, w którym zbity ekran tworzy charakterystyczną pajęczynkę. Niewielkie drobinki zetrą delikatnie szkło i uzupełnią braki.

Czy maskowanie rozbitego ekranu ma sens?

Samym maskowaniem pękniętego ekranu w telefonie nie naprawisz zniszczeń, ale będziesz w stanie zatuszować je na pewien czas, na przykład do momentu wymiany smartfona na nowy. Jeśli uszkodzenie jest niewielkie, spróbuj nakleić folię ochronną lub szkło hartowane, które lekko zamaskują rysy i sprawią, że użytkowanie smartfona stanie się na nowo komfortowe. Jeśli dodasz do tego niejednolitą tapetę i wśród wzorów ukryjesz niedoskonałości, będziesz w stanie zapomnieć na pewien czas o problemie.

Zabezpieczenie zbitego ekranu ma jedną ważną zaletę – dzięki niemu ustrzeżesz się przed pogarszaniem sytuacji i powiększaniem uszkodzonego obszaru.

Refabrykacja zbitego ekranu w salonie

Wymiana ekranu w całości często nie jest konieczna i nie ma sensu w przypadku zewnętrznych uszkodzeń, nawet tych poważniejszych. Taki zabieg jest bardzo kosztowny, zwłaszcza jeśli twój telefon był drogi. Skuteczna powinna okazać się natomiast refabrykacja zbitego ekranu.

Większość osób nie czuje się na siłach, żeby samodzielnie dokonywać napraw i uda się do salonu. Tam profesjonaliści mogą dokonać refabrykacji, która jest zwykle o 50% tańsza niż wymiana całości. Może ona być przeprowadzona wyłącznie w sytuacji, gdy ekran jest sprawny, a uszkodzone zostały tylko zewnętrzne części.

Co to jest refabrykacja zbitego ekranu? Polega ona na wymianie wyłącznie szkła ochronnego, czyli jednej z warstw ekranu. Żeby jej dokonać, należy najpierw rozłożyć go na części. Następnie za pomocą rozpuszczalnika usuwa się resztki pękniętego szkła oraz pozostałości kleju do ekranu telefonu, który łączy elementy. Kolejnym etapem jest odklejenie polaryzatora wyświetlacza, wyczyszczenie ekranu oraz nałożenie nowego polaryzatora i szybki ochronnej. Do tych zabiegów wykorzystywana jest specjalna komora, w której wszystkie elementy łączą się w całość.

Wylany ekran – co to znaczy?

Rozlany ekran nie musi być koniecznie konsekwencją upadku. Jego przyczyną może być mocne wygięcie smartfona lub wewnętrzna usterka, na przykład w wyniku przegrzewającej się baterii lub procesora. Jak wygląda wylany ekran? Występują na nim charakterystyczne rozlane kolorowe plamy.

O ile niewielkie rysy są problemem przede wszystkim estetycznym, tak wylany ekran nie pozwala w pełni komfortowo korzystać z telefonu. Co więcej, zakłócenia zwykle szybko się rozprzestrzeniają, a dodatkowo zbity ekran nie jest chroniony przed wilgocią i innymi niekorzystnymi czynnikami.

Co robić w takim przypadku? Najlepiej udać się do serwisu, ponieważ świadczy to o poważnym problemie. Jeśli telefon upadł, wiesz, jaka była przyczyna zepsutego ekranu, jednak jeśli taka usterka pojawia się bez widocznej przyczyny, awaria może okazać się niebezpieczna.

Czasami smartfon z uszkodzonym ekranem można normalnie używać, jednak nigdy nie możesz mieć pewności, że nie odmówi posłuszeństwa wtedy, gdy będzie najbardziej potrzebny. Najlepszym pomysłem będzie wymiana ekranu w telefonie.

Miganie ekranu w telefonie

Zdarza się, że po upadku lub bez widocznej przyczyny ekran zaczyna migać. Żeby rozwiązać problem, bardzo ważne jest zastanowienie się, czy to skutek wypadku, czy też innych powodów. Czasami to nie zbity ekran, a najzwyklejszy błąd oprogramowania lub problem z aktualizacją. Żeby mieć pewność, spróbuj uruchomić telefon w trybie bezpiecznym i przekonaj się, czy działa wtedy normalnie.

Jeśli miganie ekranu w telefonie jest wynikiem jego uszkodzenia, prawdopodobnie doszło do poważnych uszkodzeń mechanicznych i konieczna będzie konsultacja z profesjonalistą, który oceni, co się zepsuło i czy możliwa jest naprawa.

Wypalony ekran – jak go naprawić?

Wypalenie ekranu jest uszkodzeniem, które nie ma nic wspólnego z upadkiem telefonu, jednak zdarza się na tyle często, że warto przy okazji o nim wspomnieć. Problem ten dotyczy smartfonów z wyświetlaczem AMOLED. Najprostszym, a zarazem skutecznym sposobem na poradzenie sobie z taką niedogodnością jest skorzystanie ze specjalnej aplikacji, która jest w stanie cofnąć skutki wypalenia.

Wymiana ekranu w telefonie – kiedy jest konieczna?

Czasami rozbitego ekranu w telefonie nie da się uratować. Jeśli urządzenie nie reaguje na dotyk, pojawiły się plamy lub paski na ekranie telefonu, to wszystko sygnały świadczące o uszkodzeniu wyświetlacza, które jest poważną sprawą.

Jeśli urządzenie ma już swoje lata, może się okazać, że opłacalne jest kupno nowego smartfona. Bardziej ekologiczna będzie jednak wymiana samego ekranu w serwisie, oszczędzi ci też uciążliwej konieczności przenoszenia danych oraz dostosowywania nowego urządzenia do potrzeb, co nie każdy lubi.

Wymiana zbitego ekranu nie jest tanią usługą, jednak jeśli tylko wybierzesz odpowiednie miejsce, możesz mieć pewność, że zostanie wykonana poprawnie. Warto w nią zainwestować, żeby ponownie cieszyć się poprawnie działającym telefonem.

Jak ochronić telefon przed uszkodzeniem ekranu? 

Podczas zakupu nowego telefonu wiele sklepów oferuje rozszerzoną gwarancję przed nieszczęśliwymi wypadkami. Zazwyczaj kosztuje ona kilkaset złotych. Jednorazowy wydatek wydaje się duży, ale ostatecznie jest on bardziej opłacalny niż wymiana całego panelu. Wymiana wyświetlacza w wielu flagowych modelach kosztuje od 1000 zł nawet do 2000 zł. W przypadku upadku wystarczy oddać telefon do sklepu, a po kilku dniach powróci on w idealnym stanie. Często producenci decydują się na wymianę smartfona na zupełnie nowy model.

Szkło hartowane na wyświetlacz 

To tanie, ale skuteczne zabezpieczenie przed pękniętym ekranem w telefonie. Przy zakupie szkła hartowanego nie warto oszczędzać. Wyższej klasy szkło zamortyzuje upadek i sprawi, że wyświetlacz pozostanie w nienaruszonym stanie. Oczywiście szkło nie daje stuprocentowej ochrony przed upadkiem, ale znacznie podnosi szansę na przetrwanie urządzenia w kryzysowej sytuacji.

Ostrożność przy korzystaniu ze smartfona 

To najtańszy i najlepszy sposób na ochronę telefonu przed pęknięciem wyświetlacza. Ostrożność należy zachować szczególnie podczas wyjmowania urządzenia z kieszeni czy torby. To najczęściej w takich sytuacjach dochodzi do upadku. Z telefonem w ręku nie warto chodzić również w dużym tłumie. O przypadkowe popchnięcie nietrudno, a to, jak wiadomo, najlepszy sposób na wytrącenie smartfona z ręki.

Szybkie porady Fujitsu Irf 1s Series

Bezpośredni link do pobrania Szybkie porady Fujitsu Irf 1s Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybkie porady Fujitsu Irf 1s Series