Zarys techniczny Beko Ds 7331 Pa0

Beko Ds 7331 Pa0 to pralka firmy Beko, która oferuje wiele funkcji, w tym automatyczny programator czasu, programy szybkiego prania i wybór poziomu wody. Pralka ma również skuteczny system automatycznego wyważania, który zapobiega przeciążeniu silnika i równomiernemu rozłożeniu obciążenia. Pralka posiada również wyświetlacz cyfrowy, który informuje użytkownika o aktualnym stanie pralki. Do wszystkich funkcji dostępny jest także przycisk opcji, który umożliwia użytkownikowi dostosowanie ustawień pralki do ich indywidualnych potrzeb. Beko Ds 7331 Pa0 to wyjątkowo wydajna pralka, która pozwala na oszczędność czasu i wody.

Ostatnia aktualizacja: Zarys techniczny Beko Ds 7331 Pa0

Zobacz poniższy poradnik dla Beko DS 7331 PA0W. Wszystkie poradniki na stronie ManualsCat. com mogą być przeczytane całkowicie bezpłatnie. Korzystając z przycisku 'Wybierz język', możesz wybrać język, w którym chciałbyś zobaczyć poradnik.

MANUALSCAT | PL

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie dotyczące Beko DS 7331 PA0W, ale nie możesz znaleźć odpowiedzi w instrukcji użytkownika? Być może użytkownicy ManualsCat. com mogą pomóc ci w znalezieniu odpowiedzi. Wypełniając poniższy formularz twoje pytanie pojawi się w instrukcji Beko DS 7331 PA0W. Upewnij się, że opisujesz trudności z Beko DS 7331 PA0W tak precyzyjnie, jak tylko możesz. Im bardziej precyzyjne jest twoje pytanie, tym większa szansa na szybsze otrzymanie odpowiedzi od innego użytkownika. Gdy ktoś zareaguje na twoje pytanie zostanie wysłany do ciebie automatyczny e-mail z powiadomieniem.

Zadaj pytanie o Beko DS 7331 PA0W

Marka:
Beko
Produkt:
Suszarki
Model/nazwa:
DS 7331 PA0W
Typ pliku:
PDF
Dostępny w językach:
Francuski

Powiązane produkty Beko DS 7331 PA0W

Potrzebujesz wsparcia?

Beko jest tutaj, aby Ci pomóc.

Wybierz produkt

Wskaż produkt, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Instrukcje obsługi

Wyszukaj numer urządzenia

Informacje gwarancyjne

Sprawdź naszą standardową gwarancję i rozszerzoną gwarancyjnę na komponenty

Skontaktuj się z nami

Chcesz się skontaktować?

Przewodnik napraw i części zamiennych

Potrzebujesz pomocy technicznej?

Odwiedź naszą stronę wyszukiwania usług

Znajdź usługę

Zaleca się rozmrażanie zamrażarki mniej więcej raz w miesiącu lub gdy poziom szronu osiągnie grubość 0, 5 cm.

Chłodziarki z systemem odszraniania nie wymagają ręcznego rozmrażania.

Podczas działania chłodziarki możesz słyszeć odgłosy przypominające szum wody. Odgłosy te powstają, gdy w układzie chłodniczym przepływa ciecz i gaz. Nie jest to usterka.

Dźwięk ten może być również emitowany z sieci wodociągowej, jeśli chłodziarka jest wyposażona w urządzenie do wytwarzania lodu, lub podczas automatycznego rozmrażania, jeśli urządzenie ma funkcję odszraniania. Spróbuj określić, skąd pochodzi dźwięk. Jeśli dźwięk pochodzi z zamrażarki lub z obszaru pomiędzy dopływem wody a kostkarką do lodu, dźwięk ten jest zjawiskiem normalnym i po chwili ustanie automatycznie.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Dźwięk ten informuje o otwartych drzwiach. Jeśli drzwi chłodziarki pozostaną otwarte, wspomniany alarm włączy się po kilku minutach. Alarm wyłączy się po zamknięciu drzwi.

Podczas przechodzenia pralki z jednego etapu do drugiego, na przykład z mieszania do wirowania, słychać stukot. W takim przypadku odgłos stukania jest normalny i nie oznacza uszkodzenia. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być ciężki przedmiot lub ciało obce w bębnie. Jeśli podejrzewasz, że tak właśnie jest, zatrzymaj pralkę i odprowadź wodę z wnętrza, aby usunąć przedmiot. 

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Te odgłosy są normalnym zjawiskiem podczas odprowadzania wody z bębna. Ustaną one po całkowitym odprowadzeniu wody.

Silnik pralki może wydawać odgłosy buczenia lub furkotu podczas wirowania bębna. Jeśli słyszysz tylko te dźwięki podczas odprowadzania wody z urządzenia, może to oznaczać problem z wężem odpływowym. 

Wąż odpływowy usuwa wodę z bębna. Nie powinien on być wygięty ani zatkany. Sprawdź wąż i w razie potrzeby odblokuj lub wyprostuj go.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas wydawania tego dźwięku, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być nierównomierne obciążenie lub ciało obce w bębnie. W przypadku podejrzenia, że zaszła taka sytuacja, należy zatrzymać pralkę i spuścić wodę z wnętrza. Usuń obce przedmioty lub dodaj inne rzeczy, takie jak ręczniki, aby zrównoważyć obciążenie bez przekraczania dopuszczalnego limitu pojemności urządzenia.

Te odgłosy mogą być również spowodowane uderzeniem urządzenia w węże znajdujące się z tyłu, na ścianie lub w szafce. Sprawdź, czy węże są prawidłowo zamocowane i czy urządzenie nie zmieniło pierwotnego położenia. 

Na koniec należy sprawdzić, czy urządzenie stoi poziomo i stabilnie na stopkach. Spróbuj zakołysać pralką z boku na bok lub do przodu i do tyłu. Nadmierne kołysanie może być spowodowane nierówną podłogą lub nieprawidłowym wypoziomowaniem stopek urządzenia.

Sprawdź wypoziomowanie urządzenia za pomocą poziomicy spirytusowej. Jeśli urządzenie nie jest wypoziomowane, należy wyregulować stopki, sięgając pod chłodziarkę i wyszukując dwie nóżki z przodu. Należy je obrócić w prawo lub w lewo, aż stabilnie zetkną się z podłogą.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej produktu, kupujesz akcesoria, czy po prostu chcesz wyrazić opinię - jesteśmy tu dla Ciebie.

222 50 14 14Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18

Potrzebujesz więcej wsparcia?

Znajdź najczęściej zadawane pytania, przewodniki wideo, artykuły i nie tylko.

  • Oferta odfirmy
  • Stanużywane Szerokość60 cm
  • Głębokość52 cmWysokość85 cmRodzajwolnostojące

OFERUJEMY W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY PRALKI, ZMYWARKI, SUSZARKI KONDENSACYJNE, KUCHENKI.PEŁNA OFERTA ORAZ MAPKA DOJAZDU NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: anaagd. plSUSZARKA KONDENSACYJNA Z POMPĄ CIEPŁA BEKO DS 7333PA0Klasa energetyczna: A+Pojemność w kg: 7Programy suszenia: Bawełna: - do prasowania, - do szafy, - do szafy plus, - ekstra suche, Syntetyki do prasowania, Syntetyki do szafy, Delikatne Suszenie, Odświeżanie, Jeans, Mini, Szybkie, Dziecięce, Sportowe, Koszule, 30 minut, 45 minut,Opóźniony czas startu: TakWyświetlacz czasu suszenia: TakBlokada rodzicielska: TakKontrolka zbiornika na wodę: TaklKontrolka czyszczenie filtra: TakSygnał dźwiękowy: TakSzerokość: 60 cmGłębokość: 52 cmWysokość: 85 cmINSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIMGWARANCJA 6 MIESIĘCY!!!TOWAR MOŻNA ZAMÓWIĆ TELEFONICZNIE Z DOWOZEM POD DOM (ZAPŁATA U KIEROWCY) lub obejrzeć I kupić w naszym sklepie: MIĘKOWO 24 BZOBACZ NASZE INNE OGŁOSZENIA

Zarys techniczny Beko Ds 7331 Pa0

Bezpośredni link do pobrania Zarys techniczny Beko Ds 7331 Pa0

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zarys techniczny Beko Ds 7331 Pa0